Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

buty FLOW czemu nie ma na liście ? Sam mam, nie mam zbytnio porównania z innymi markami butów, dla mnie wygodne nie mam z nimi problemu, jedyny minus w moich flow to że nie mam systemu BOA

 

Polecam również spodnie Protest z tego co pamiętam nie przemakają i bardzo cieple (nie moglem jeździć w kalesonach bo było mi za gorąco :D)

 

Należy unikać wszystkich marek typu House, Diverse, Cropp. Mam kurtkę diversa i dwa razy mi pękła przy rękawach, zamek na górze ledwo się trzyma, kilka upadków na śnieg i zaraz mokra, NIE POLECAM

 

Chciałem kupić kurtkę Coalition ale po waszych opiniach teraz sądzę że to był głupi pomysł

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Conqueror, nie ma, bo nie sposob przetestowac (samemu) wszystkich firm i ich wyrobow ;) a ze FLOW robi dobre deski, nie znaczy ze ich buty tez sa dobre ;) ale juz dopisuje do listy ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche bez sensu, bo kazdy bedzie mial inne zdanie. Zreszta jesli nie jezdzilo sie choc na jednej desce/wiazaniach/XXX danej firmy, to jak mozna to dobrze ustawic w kolejnosci ;)? Zreszta jedna firma bedzie sie specjalizowala w sprzecie do FR inna do FS itp. itd.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da sie zrobic listy, ktora zadowoli wszystkich ;) kazda firma ma swoje lepsze i gorsze deski, a srednia firma moze miec jedna wybitna deske. Wiec ranking produktow, ok, ale nie firm ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek trochę racji ma. Świat nie jest czarno-biały, a firmy snowboardowe nie są złe albo dobre. Jedne są lepsze, inne gorsze, a jeszcze inne w ogóle do dupy. Myślę, że po prostu można by było rozdzielić je kilka kategorii. Dla przykładu takiemu Burtonowi dać 3 plusy, gwiazdki czy cokolwiek, dla 32 dwie, a dla Raven jedną. Tak na oko oceniając.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bartek trochę racji ma. Świat nie jest czarno-biały, a firmy snowboardowe nie są złe albo dobre. Jedne są lepsze, inne gorsze, a jeszcze inne w ogóle do dupy. Myślę, że po prostu można by było rozdzielić je kilka kategorii. Dla przykładu takiemu Burtonowi dać 3 plusy, gwiazdki czy cokolwiek, dla 32 dwie, a dla Raven jedną. Tak na oko oceniając.

 

Oto właśnie chodzi.. THX Jed

 

[ Dodano: 11 Grudzień 09, 00:33 ]

Moge zrobic pod to grafike..

 

[ Dodano: 11 Grudzień 09, 00:34 ]

Ale to rano :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnośnie House (seria Rotate)

właśnie byłem pierwszy raz na desce jakieś półtorej godzinki - wiadomo więcej się siedzi na dupie niż jeździ - to ich spodnie 5k/5k spisały się dobrze, nie przemokły, świetnie odprowadzały wilgoć i było mi w nich wystarczająco ciepło (+ bielizna termoaktywna) temp. na dworze w tej chwili to -11,5'C nie wiem jak się spiszą przez resztę sezonu - ale na starcie wydają się być nie takie złe jak wszyscy mówią ;)

w sobotę może uderzę na cały dzień do Handzlówki lub do Strzyżowa to wtedy będę mógł coś więcej napisać :roll:

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, półtorej godzinki to niewiele. Moje CLTN wytrzymują spokojnie pół dnia w parku, gdzie również siedzi się trochę na dupsku zapinając dechę, a nie uważam ich za demona jakości. Dużo dałeś za nie?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dużo dałeś za nie?

130zł :smile: zdaje się, że gość likwidował sklep stąd cena...

 

Wiesz, półtorej godzinki to niewiele.

wiem, wiem, dlatego ostrożnie podszedłem do "zachwalania" ich :) jutro jak dobrze pójdzie to wyląduję w Strzyżowie na kilka godzin, wtedy będę coś więcej wiedział czy faktycznie są takie słabe jak wszyscy mówią, czy może jednak do czegoś się nadają (oprócz wyjścia na sanki ;) )

 

pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łeee... To cena super. Mówimy, że są słabe, ale to nie oznacza, że po dwóch godzinach na stoku będziesz się czuł jakbyś wskoczył do jeziora. ;) Na pewno jako tako będą się sprawdzać. Jeśli już to polegną w bardziej ekstremalnych sytuacjach np., gdy dużo będziesz siedział na tyłku albo będziesz tarzał się w głębokim puchu. Do zwykłej rekreacyjnej jazdy wystarczą spokojnie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, dzisiaj od mniej więcej 11 do mniej więcej 16:30 uczyłem się jeździć na Strzyżowskiej OAZIE i spisały się na medal :smile: kilka konkretnych gleb zaliczyłem i czuję, że żyję hehehe niestety nie przypiąłem sobie kurtki do szlufki w spodniach i mi trochę śniegu wpadło za pas, ale dupa sucha :smile:

 

pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buty Northwave uważam za lepsze niż Heada. Poza tym wg mnie Ride i Rome robią równie dobre wiązania co Drake i Burton. W deskach Bataleon na pewno nie powinien być tak nisko. Tym bardziej, że mają zajebisty system Triple Base. Ogólnie spore roszady bym porobił. Myślę, że powinniśmy w jakimś większym gronie ustalić najwłaściwszą konfigurację. Ekipa ekspertów i Bercik na pewno zrobią to najlepiej.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Buty Northwave uważam za lepsze niż Heada.

 

Z tym sie nie zgodzę.

 

Nom i właśnie dlatego powinno sie to przedyskutować w większym gronie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...