Skocz do zawartości

Dylemat z wyborem deski


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Po kilku latach na K2 Raygun 2015 przyszedł czas na wybór deski, która idealnie dopasuje się do mojego stylu jazdy.

Chciałbym aby moja deska była dobra do butterow (tu na myśl przychodzi 3bt tech i bataleon fun.kink)

Chciałbym żeby była miekka ale miała mimo wszystko jakiś pop (tu najlepszym wyborem wydaje się GNU space case albo finest 2020)

Chciałbym żeby mimo wszystko dobrze sprawdzała się w twardym śniegu lub lodzie (tutaj GNU z magne traction pewnie by sie przydało albo Arbor Westmark Rocker? ) 

Fajnie gdyby można jeszcze nią było wjechac w puch i nie zajechać przy tym tylnej nogi :) tutaj przychodzi mi na myśl Ride Twinpig.

Podsumowując chcę miękkiej deski na której można poświrować w parku, na stoku i poza nim ale, która nie zawiedzie mnie na ostrzejszym oblodzonym zakręcie.

 Mówią, że jak deska jest do wszystkiego to jest do niczego dlatego tylko szukam czegoś co jest najbliżej moim wymaganiom a nie spełni je wszystkie.

Cena nie gra roli.

Dodam, że mój poziom umiejętności to małe jumpy, jakies 180ki, ollie, nollie ok. buttery narazie slabo(chciałem pocwiczyc), w miare spoko jazda switchem, w puchu tez nieźle sobie radzę jak na 2-3 wyjazdy tygodniowe w roku.

 

Z gory dzieki za jakies podpowiedzi!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...