Skocz do zawartości
kyss

Jaki rower stacjonarny wybrać

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie... Narazie jeszcze się aerobuję pod gołymniebem, ale że zbliza sie gorsza pogoda i inna pora roku, i czasu często brakuje, postanowiłem zakupić takie 'cudo' ;) Do dyspozycji mam powiedzmy 500 zł. Wiem że to nie jest suma za którą można kupić dobry sprzet... ale zrozumcie mnie, nie zarabiam jeszcze wlasnej kasy a uzbierałem tyle...

Jaki jest lepszy? mechaniczny czy magnetyczny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno nie polecam kupować najtańszego rowerka bo nie bedziesz zadowolony z jakosci sprzętu Zerknij sobie do Spokey, jest tam spory wybór porządnych rowerków treningowych. Te lepsze zaczynaja sie przewaznie od 500zl w gore. Jeśli nie wiesz co wybrać to do nich zadzwoń,  powinni dobrać Ci coś odpowiedniego do Twoich funduszy i miejsca jakie mozesz przeznaczyć na postawienie rowerka. 
Oczywiscie to moze byc wyjatek ale pamietam jak moj kolega kupil taki tani rowerek , bo niby okazja.I teraz ma problemy bo rowerek nie jest wygodny,pedały mu przeskakują i ogólnie jest awaryjny. Tak więc przyznaje, ze mógł dać trochę więcej ale kupić sobie coś co będzie porządniejsze jeśli chodzi o jego wykonanie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłam najtańszy w internecie i szybko się z nim pożegnałam, był niezwykle ciężki w użytkowaniu. Dałam za niego około 250 zł. Zraziło mnie to i teraz nie mam żadnego, ale jakbym miała wybierać nowy to na pewno bym się zastanowiła nad czymś porządnym, serio. Bo zrazisz się tak jak ja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi