Skocz do zawartości

Zestaw dla kogoś ze średnimi umiejętnościami i średnim budżetem :)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Chciałem prosić o pomoc przy skompletowaniu setu deska+zapięcia (buty też będą dochodzić, ale to już w dalszych planach... je najłatwiej będzie chyba kupić??)

Zastanawiam się czy jest szansa na kupienie takiego kompletu do 1000zł - np jakieś starsze modele (najchętniej kupiłbym coś nieużywanego ale nie wiem czy jest wgl na to szansa...)

Ogólnie decha 154-156(mam wzrostu koło 173) dość miekką żeby i się dało trochę poskakać i pozjeżdżać (chociaż na skakaniu bardziej mi zależy :P) co do profilu zastanawiałem się miedzy camber i v-rocker, zakładam że jak nie jestem jakoś specjalnie zaawansowany to nie ma sensu się na tym za bardzo skupiać bo sam nie będę umiał nawet wykorzystać potencjału deski i to samo się tyczy ceny kompletu... chciałem wydać nawet 3k na deske + wiązania ale chyba lepiej kupić teraz tańszą (i ją nawet rozwalić), ale nauczyć się już naprawdę dobrze jeździć i wtedy z większą wiedzą zacząć szukać czegoś konkretnego pod siebie.

Wszelkie uwagi pomocne :) z otwartymi rękoma przyjmę też linki bezpośrednie do ofert jeśli komuś z bardziej doświadczonymi oczami będzie się chciało czegoś poszukać :)

Z góry dzięki i mam nadzieję do zobaczenia na stoku ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...