Skocz do zawartości

Profil Myspace


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dajac pomysl na stworzenie profilów naszych, czyli riderow z tego forum mialem na mysli wewnetrzne profile tj. tematy osobiste, a nie na jakims serwerze my space, ktory jest stworzony dla 16 latkow z czaszkami na bluzach.

 

Nie mam zamiaru podawac swoich danych(bo profil na tym polega) na obcym serwerze i pewnie wiekszosc tez ma takie podejscie bo mialy to byc profile snowboarderow na snowboardowym forum!

 

Zreszta stworzone zostalo to nie dla Nas(ludzi kochajacych snowboard i udzielajacych sie na tym forum) tylko do przyciagniecia jak najwiekszej ilosci osob na forum Naszym kosztem.

 

Sorry ale duzy minus

 

--------------------------

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklama, to reklama. Chodzi o promocję serwisu. Liczba odwiedzin strony ma wymierny wpływ na zyski. Utrzymanie strony, serwera kosztuje. Poza tym przecież nie przeszkadza to w stworzeniu oddzielnych profilów rajderów na forum.

 

Co do samego myspace, to jak dla mnie zbyt oczojebne kolory są ustawione. Strasznie nieprzyjemnie się przegląda profil.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
serwerze my space, ktory jest stworzony dla 16 latkow z czaszkami na bluzach

bez przesadyzmu, hm?...

 

jak dla mnie zbyt oczojebne kolory

to samo pisałam w shoutboxie.. ;]

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktory jest stworzony dla 16 latkow z czaszkami na bluzach

Albo na tiszertach. x d

 

bez urazy, ale Twój post nie trzyma się kupy, jest pozbawiony sensownej treści i w mojej opinii wszczyna tylko puste dyskusje bez celu. profil myspace to tylko i wyłącznie REKLAMA, która jest niezbędna przy sprzedaży i jeśli nie rozumiesz tego, to nie sądzę żebyś zrozumiał cokolwiek.

 

nie wiem w ogóle o co Ci chodzi z tym podawaniem danych osobowych, ale wydaje mi się, że masz manię prześladowczą.

 

noł ofenz,

Kuba

 

[ Dodano: 15 Grudzień 08, 18:09 ]

ps. poprawię te kolory, dzieki za sugestie wszelkie ; )

 

; *

 

[ Dodano: 15 Grudzień 08, 18:37 ]

Jest lepiej?

 

http://www.myspace.com/432855810

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dajac pomysl na stworzenie profilów naszych, czyli riderow z tego forum mialem na mysli wewnetrzne profile tj. tematy osobiste, a nie na jakims serwerze my space, ktory jest stworzony dla 16 latkow z czaszkami na bluzach.

 

Nie mam zamiaru podawac swoich danych(bo profil na tym polega) na obcym serwerze i pewnie wiekszosc tez ma takie podejscie bo mialy to byc profile snowboarderow na snowboardowym forum!

 

Zreszta stworzone zostalo to nie dla Nas(ludzi kochajacych snowboard i udzielajacych sie na tym forum) tylko do przyciagniecia jak najwiekszej ilosci osob na forum Naszym kosztem.

 

Chyba źle to wszystko odebrałeś i zrozumiałeś... nikt tam nie każe zakładac profilu ani nic z tych rzeczy, profil ten został stworzony w celu promocji t-shirtów.

 

Pomysł który jakiś czas temu dałeś co do profili dla użytkowników portalu jest cały czas rozważany, tzn jestem za tylko pisałem Ci jak sprawa wygląda...chodzi o sprawy finansowe.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...