Skocz do zawartości
bronny

Czy warto kupować drogie okulary przeciwsłoneczne

Rekomendowane odpowiedzi

Czy warto Waszym zdaniem kupować drogie okulary przeciwsłoneczne

Ogólnie pytam sie bo obecnie mam tanie okulary z sieciówki i zastanawiam się czy warto przepłacać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobre okulary to bezpieczeństo dla oczu. Można uniknąć dzięki nim wielu chorob takich jak rogowacenie rogówki, których konsekwencje okazują się dopiero w starszym wieku. Bardzo ważne jest, gdzie kupujemy okulary przeciwsłoneczne.  Nie polecam iść za promocjami ale kupować z głową. Powinniśmy kupować je u optyka lub w renomowanych salonach optycznych, w ktorych mozesz liczyć na okulary z atestami.  Nie może to być przypadkowe stoisko na ulicy - sprzedawane są tam podróbki oraz bardzo często okulary bez odpowiednich filtrów, których noszenie może być szkodliwe dla oka.

Jesli szukasz dobrych promocji, polecam zerknać sobie do Trendy Opticians.  https://trendyopticians.pl Jest to spora sieć salonów, obecnie maja dobre promocje na okulary przeciwsłoneczne, zarówno na ich stronie internetowej jak i w salonach stacjonarnych. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam wadę wzroku i mam okulary z taką magnetyczną nakładką :) Polecam, bardzo wygodne rozwiązanie, jeśli ma się wadę wzroku. Nie trzeba nosić dwóch par.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi