Skocz do zawartości

Nie róbcie zakupów na SKATESHOP.PL!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chce wszystkich ostrzec przed robieniem zakupów na skateshop.pl

Juz miesiac sie z nimi użeram!

Kontakt tam jest tragiczny, odpisuja po paru dniach, na telefon nawet nie ma co dzwonic bo zadko kto odbiera.

Kupiłem miesiac temu buty Burton Moto, napisalem do nich i po tygodniu dostalem info ze ida z magazynu i ze maja 14 dni na realizacje. Wiec ok. Minęły 3 tygodnie, butow nie ma.. Napisalem 4 maile, laskawie na 1 odpisali ze przed wysłaniem z magazynu buty zostaly wyslane do reklamacji bo sa uszkodzone - napisali mi to po 3 tygodniach czekania! chociaz wczesniej dostalem maila ze zostaly wysylane z magazynu do nich i czekaja na paczke zeby mi je wyslac. Not to ch*j.. zdarza sie.

Ale ostatnio moja dziewczyna kupila mi rekawice Level Los Angeles i po tygodniu nie dostalem ich wiec napisalem maila a w odpowiedzi dostalem!?

 

Witam

Bardzo przepraszamy ale wybrany przez Panią produkt jest uszkodzony.

Niestety nie możemy zrealizować Pani zamówienia.

Pozdrawiam, Michał Klaczyński

----------------------------------------------

Dział Obsługi Klienta

Sklep internetowy Skateshop.pl

Mayer Piotr Fruba Wojciech Strabel Sp.J.

ul. Szkolna 17/6

61-832 Poznań

e-mail: biuro@skateshop.pl

tel. 0-61 856 09 26

www.skateshop.pl

 

Znowu produkt uszkodzony i nie dostalem wczesniej info tylko po tygodniu i musialem sam zapytac.

2 raz u nich kupuje i 2 raz dostaje po tygodniach informacje ze 'produkt uszkodzony'

 

Nie kupujecie i nich, szkoda nerwow i czasu..

 

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie posty sie przydaja ;) Dzieki ze o tym piszesz nie raz tak jest. Trzeba uwazac :) Ja tak nie kupuje w sklepach interentowych tylko sprawdzam ceny. A towar juz osobiscie w sklepie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja taką przygode miałęm nawet z Merlinem,który w teorii powinien być taki dobry... -.-

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...