Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o naturalnych kosmetykach? Ja stosuję je od niedawna i jestem bardzo zadowolona z efektów. Ostatnio w Max Drogerii kupiłam rewelacyjne czarne mydło syberyjskie babuszki Agafii: https://www.maxdrogeria.pl/babuszka-agafia-naturalne-czarne-mydlo-500ml-p9962 , stosuję je do pielęgnacji ciała i włosów jednocześnie. Kosmetyk naprawdę świetny, nawet dla alergików.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Babuszka Agafia to jest najlepsze co mnie spotkało. Od niedawna przerzuciłem się na naturalne produkty, głownie chodziło mi w sumie o szampon, ponieważ wszsytko inne podrażnia mi skórę. To jest jedna z firm, którą próbowałem i przypadła mi do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stosuję od lat kremy i balsamy wiesiołkowe polskiego Gal'a. Mają naturalny skład i są niedrogie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

https://www.poczujzew.pl/meskie-kosmetyki-do-mycia-i-pielegnacji-twarzy-i-ciala/ to śweitne kosmetyki do pielęgnacji mężczyzny. Ja jako facet ardzo lubie te kosmetyki bo bazują na naturlanych składnikach. Linia oparta na węglu drzewnym z Bieszczad to takie produkty jak mydło do włosów, balsamy i inne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja osobiscie używam tylko i wyłącznie kosmetyków naturalnych. Nie będę tutaj dawął linków, czy nazw - bo nie o reklamę chodzi. Po prostu uwazam, że jeżeli mniej chemii na siebie nałożę, tym zdrowiej dla mnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam balsam regenerujący jest on bardzo dobry na sucha skórę. Sama posiada =m aki balsam i jestem z niego badrdzo zadowolona. Moja skóra jest gładka a nie sucha jak to zawsze bywa. Polecam ponieważ warto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja żona kupuje kosmetyki naturalne, upodobała sobie zwłaszcza te z wyciągu ślimaka i zawsze mnie śmieszą :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi