Skocz do zawartości

Szukam fizjoterapeuty z Krakowa


Rekomendowane odpowiedzi

Polecam centrum rehabilitacji fizjoter.  https://fizjoter.pro/ W Krakowie mają dwie swoje placówki, ale w obu znajdziesz kontakt z bardzo dobrym personelem, który powinien Ci pomóc. Chodziłam tam z kolanem po upadku. Wczesniej odwiedziłam wiele miejsc, ale za bardzo nie potrafili mi pomóc. Poza tym mój ortopeda twierdził, że wszystko jest ok ale sama czułam, ze kolano nie jest tak sprawne i bolało mnie.

Dopiero na miejscu zalecili mi ćwiczenia, ktore rzeczywiscie dały dobre rezultaty. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 months later...

A jak znalezc kogos konkretnego od urazow nabytych podczas treningow sportowych? Z czym wiaze sie taka rehabilitacja? Jak przebiega?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna byc w zyciu jak najbardziej ostroznym jednak to nie daje gwarancji szczegolnie jak mowimy o uprawianiu sportow amatorsko. Niestety wiele osob nie ma wystarczajacej wiedzy jak sie za to zabrac, przeczyta jakis krotki poradnik w sieci i bierze sie do dzialania. Nie chce zebyscie zrozumieli mnie zle jednak trzeba trzymac sie jakichs wytycznych. Podstawa bedzie tutaj na samym poczatku zapisanie sie na pare lekcji z profesjonalista. Taka doswiadczona osoba pokaze jak odpowiednio sie rozgrzac by uniknac niepotrzebnych kontuzji. Jesli juz przydarzy nam sie taka sytuacja to trzeba wybrac sie do lokalnego osrodka rehabilitacja sportowa kraków . Przy pierwszym kontaktcie wypadaloby miec ze soba jakas dokumentacje poprzednich kontuzji by lekarz mial podstawy do przygotwania planu rekonwalescencji. Po otrzymaniu skierowania na jakis konkretny zabieg, dajmy na to masaz trzeba miec takze na uwadze odpowiedni stroj. Zadbanie o bielizne w ktorej bedziemy sie czuc komfortowo to polowa sukcesu. Fizjoterapeuta takze powinien miec ulatwiony dostep do obszaru ciala na ktorym bedzie caly zabieg wykonywany. Jakie dokladnie metody sa wykorzystywane mozna przeczytac chociazby na tej stronie - http://ortorehasport.com/metody-rehabilitacji/

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...