Skocz do zawartości

Deska na przygotowany stok


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

może  dla niektórych okaże się że już za późno lecz ja dopiero wybieram się na większe jeżdżenie i właśnie powstał u mnie problem z doborem albo bardziej z decyzją którą deskę wybrać. Stara deska idzie w odstawkę - czas na zmiany. Jak większość nie lubię wydawać pieniędzy więc budżet określiłem na max 1800-2000 zł. Jeżdżę raczej po przygotowanych stokach. Czasem zjadę poza trasę. Nie jestem demonem prędkości bo lubię czerpać przyjemność z jazdy i na dole czuć się zrelaksowany - poprostu nie lubię walczyć ze stokiem i deską. Wspomnieć muszę że to już ósmy sezon na desce. Co więcej mam 182 cm wzrostu i około 72-75 kg. Wiązania UNION Force flex 6. Buty DEELUXE flex 6. I teraz najważniejsze wybór padł na dwie marki - tego samego producenta - a mianowicie LIB TECHNOLOGIES oraz GNU (nic innego nie wchodzi w rachubę). Poniżej podaję modele które wybrałem -

1. LIB TECH Skate Banana

2.LIB TECH Hot Knife

3. Lib Tech Travis Rice

4. GNU T2B

5. GNU Rider`s Choice C2X

6. GNU Carbon Credit Asym

7. GNU Money

Proszę o doradzenie który z wymienionych typów będzie dla mnie najlepszy i jaka będzie optymalna długość dechy lub zaproponujcie coś co Waszym zdaniem będzie lepsze ograniczając się do tych dwóch marek.

Pozdrawiam Adam

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

Szkoda, że nikt się nie wysilił na jakąkolwiek odpowiedź - myślałem, że forum jest po to aby sobie pomagać, doradzać przecież po to je ktoś stworzył. Jak widać nikt ale to nikt nie zechciał mi pomóc - to przykre. Jednak widząc brak chęci pomocy ze strony forumowiczów musiałem poradzić sobie w inny sposób (straciłem dużo czasu na przeglądaniu innych for snowboardowych, stron sklepów, rozmowach telefonicznych oraz mailach, itd.) ale udało się znalazłem dwie osoby które w bardzo fachowy i koleżeński sposób mi pomogły to Krzysztof ze SNOW4LIVE oraz Damian z GOSNOW. Efekt kupiłem deseczkę Riders Choice i kask K2. I co...? dało się pomóc!  Dla wszystkich którzy mogli pomóc taki mały prztyczek w nos.

Teraz kiedy pomoc w kwestii pomocy w zakupie deski jest już nie potrzebna proszę o zamknięcie tematu, bo teraz nagle pojawi się wielu chętnych do skomentowania.

Ps. pomoc niewiele kosztuje a dobre uczynki wracają

Ps II. Chciałem wrzucić zdjęcie ale 0,49 mb to śmiesznie mało miejsca i nie udało się fotki aż tak zmniejszyć

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...