Skocz do zawartości

Deska + wiązania dla Grubcia :)


Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego że to mój pierwszy post to się przywitam. SIEMANKO :D mam pytanie odnośnie jakiegoś setu dla mnie decha + wiązania jazdę zacząłem w zeszłym roku i generalnie jakoś już udaje mi się zjeżdżać na desce i nawet skręcam :) ale generalnie jestem początkującym parapetem  :)

trochę o mnie:

176cm wzrostu

105kg (tak wiem ale Kopernik już udowodnił że nawet ciała niebieskie mogą się obracać :D

Buty - kupiłem Ride Anthem 44,5cm

Interesuje mnie jazda na stokach no i nie ukrywam że chciał bym spróbować Freeride'u kiedyś tam jak się odważę :)szukam dechy i wiązań raczej średnio budżetowych więc coś z Raven może ? Generalnie nie chciał bym wydać powyżej 1500zeta na swój pierwszy set a mam dość jazdy na wypożyczonych dechach bo niestety ale u nas w kraju wygląda to tak że za każdym razem dostaje deskę innej długości szerokości raz zwykłą raz wide miałem już deski 162 raz 152 156 159w i sam już nie wiem jak to jest z tą moją wagą i wzrostem i rozmiarem deski ale zawsze zapewniano mnie w wypożyczalni że "Panie ta deska to pod Pana była robiona kolega na zapleczu pół dnia strugał". Jeśli był by ktoś zainteresowany pomocą w doborze sprzętu to prosił bym o uzasadnienie dlaczego właśnie ta deska takiej długości szerokości i profilu a nie inna bo chciałbym się dowiedzieć więcej jestem beginnerem ale rządnym wiedzy z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...