Skocz do zawartości

Początkujący i ocena wyborów deska+wiązanie


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Prośba o opinię doświadczonych użytkowników bo ja wraz z dziewczyną byliśmy teraz 3 raz na desce na kilka dni i chcielibysmy kupić własne (do tej pory średnio wyjazd raz na jakies 3 lata :) ) Poziom umiejetnosci w sumie żaden czyli typowi początkujący, ale chcemy kupic wlasny sprzet żeby częściej jeździć.

Generalnie z uwagi na krótki staż zastanawiamy się czy "ładować się" w nowe deski czy nie bo nie wiadomo jeszcze czego sami chcemy, póki co jedynie przygotowane stoki.

Ja:

188cm, 88kg, but 43,5

Ona:

160cm, 50kg, but 36

 

Wstepnie jeżeli o mnie chodzi mam takie typy

1. używana Raven Risky 162W + wiązania Raven S250 - używane za ok 400zł

2.używana Raven Element 164W sama deska ok 300zł i do tego trzebaby wiązanie ogarnąć i i pytanie jakie ? nowe Raven s250 za 400zł (może S200 wystarczą) ?

3. używana Nidecker Legacy 2008 + wiązanie Nidecker Lucky Clover - za 450zł wydaje sie zadbany i fajnie utrzymany ale z tego co się orientowałem już to raczej TwinTopy powyższe lepiej się spiszą

4.Burton Cruzer 164W + Raven 200 za 450zl

4.nowa Raven Supreme 163W za 500zł + wiązanie patrz pkt 2

5. ew. nowa Raven Relict za ok 650zł

 

 

I pytanie czy takie deski z okolic 2014/2015 jak pozycje 1/2 są warte zakupu czy iść w nowe, a może to zły wybór i polecicie coś innego ?

 

pytanie o wiązania np S250 czym się różnią oprócz rocznika jak zakładam (i ceny :) )

Raven S250 starsze

Raven S250 aktualne

 

no i pytanie co polecicie dla dziewczyny bo znalazłem tylko coś takiego:

1. używany Mercury 139 za 200zł z wiązaniami

2. HEAD pearl spring 139cm z wiązaniami za 550zł

3. czy też iść w coś nowego bo w/w lipa ?

 

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...