Skocz do zawartości

Pomoc przy wyborze deski


Rekomendowane odpowiedzi

Witam rozglądam się za nową deską. Myślę o czymś uniwersalnym tak aby dało się jeździć po stoku ale też zacząć naukę fs. Jestem średnio-zaawansowany. 

Wzrost : 178 cm

Waga : ok.61 kg

Rozmiar buta : 43

Budżet powiedzmy do ok. 700/800 zł.

Moglibyście coś doradzić? Co sądzicie o deskach Raven? Ewentualnie jakie wmiarę przyzwoite cenowo i jakościowo wiązania do tego możecie polecić? 

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o deski w tym budżecie to z Raven fajną opcją byłby Core 2019 lub Shape 2019 tylko że może być problem z dostępnością. Wiązania o dobrym stosunku cena/jakość to Pathron AT.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzę że z dostępnością nie jest najlepiej. Możesz polecić coś podobnego? Ewętualnie jaką długość szukać? Czy 158cm nie będzie za długie pod moje wymiary? 

A co sądzisz o Raven Decade 2018 lub Relict 2019? 

Ewentualnie może taki zestaw :

https://proboarder.pl/p/15/8270/raven-relict-2019-raven-ft-270-black-zestawy-snowboardowe-snowboard.html

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...

jesteś dosyć lekki więc ja bym raczej wbierał z 154-156. Jeśli chodzi o Relicta to dosyć miękka deska, więc jeśli już masz w miarę opanowaną technikę to w sumie Decade byłby lepszą opcją.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Czy deska directional taka jak właśnie Decade będzie bardzo utrudniała naukę jazdy na switch'u ? Możesz wypowiedzieć się o marce Gravity ? I jeszcze jedno co sądzisz o wiązaniach raven s250 lub Gravity G2 ? Wydają się być całkiem ciekawą opcją w tej cenie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...