Skocz do zawartości

Ustawienie wiązań na desce...<- ..... ->


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak ustawić wiązania na desce, chodzi mi o rozstaw miedzy czubami deski, czy bardziej na tył czy bardziej na przód. Rozstaw metodą prób i błędów sobie dobrałem, tak samo z kątami. Chodzi mi o to w którą stronę bardziej przesunąć wiązania, zostawić więcej "miejsca" od przedniego czuba deski czy od tylnego <- ....-> . Jeżdżę głównie po przygotowanych stokach ja lewą nogę. Nie wiem czy to ma znaczenie ale kupiłem teraz Arbor Whiskey 2019 ( pełny rocker ) i uczę się praktycznie od nowa jeździć bo deska jak na razie dla mnie nie do opanowania :) może jakieś rady, sugestie ? Wcześniej jeździłem na pożyczanym "płaskim" sprzęcie bez falowanych krawędzi. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 5 weeks later...

Arbor Whiskey to twin-tip więc jeżeli głównie jeździsz po przygotowanych trasach to możesz przesunąć wiązania w kierunku tyłu deski o jedną pozycję na insertach  czyli przesuniesz sobie środek ciężkości delikatnie na tyłu ale tak naprawdę jeśli mówisz że musisz się uczyć jeździć na nowo to rostaw je centralnie, na tych samych insertach lewe i prawe wiązanie - na których konkretnie to już zależy od preferencji.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...