Skocz do zawartości
burky

Raven decade vs element

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie,

zastanawiam sie ktora z tych desek wybrac. 

parametry raidera:

- waga 120+ kg

- wzrost 190cm

- rozmiar buta okolo 32 (48-49)

doswiadczenie: w minionym sezonie juz zjezdzanie bylo przyjemne. jezdze glownie po przygotowanych stokach.

jezdzilem na wypozyczonej desce burton progression (dowiedzialem sie ze jest tupowo rentalowa)

jesli chodzi o pierwsza deske to zastanawiam sie ktora z tych dwoch bedzie lepsza do moich parametrow? zdecydowalem sie na raven bo jest dostepna u mnie lokalnie wiec jakiekolwiek problemy/reklamacje itd zalatwie na miejscu. obie modelowo 2019 i obie 164W

prosze o porade i wasze opinie o tych konkretnych modelach.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli Decade z 2018 to tą bym wybrał na twoim miejscu. Jest sztywniejsza a przy 120kg wagi to będzie raczej na plus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmmm dzieki za opinie. ale jest sztywniejsza niz co? niz element? opisy producenta mowia ze element jest sredni a decade miekki... element niestety sie skonczyl juz w calej polsce wiec w sumie nie wiem za bardzo co teraz zrobic;) bo nawet napisalem do raven i tam mi konsultant powiedzial ze decade ma mniejsza talie troche.. i do moich gabarytow moze byc za miekki niestety... myslisz inaczej?:>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja wspominałem o decade 2018, 2017 i tamta wersja była sztywniejsza niż element czy decade 2019. Nowy Decade jest faktycznie dosyć miękką deską, bardziej fs. Niedawno pojawiła się jeszcze deska Core Limited i tutaj 166W powinno się sprawdzić https://proboarder.pl/deska-snowboardowa-raven-core-limited

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi