Skocz do zawartości
bronny

Gdzie kupujecie ubrania

Rekomendowane odpowiedzi

Sklepy stacjonarne?

Sklepy internetowe?

Zależy mi tutaj na wysokiej jakóści :) Co polecicie ogólnie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli zalezy Ci na dobrej jakości to odradzam większe sieciówki. Wzory miewają ciekawe, w czasie promocji ceny również są ok, jednak z jakością te ubrania nie maja wiele współnego. Kilka prań i koszulka nadaje sie już do wyrzucenia.

Polecam dobre sklepy z odzieżą sportową. Aktualnie dobre promocje na sportowe bawełniane koszulki są w sklepie koszulkowo https://koszulkowo.com/  . Wzorów jest tam od groma. Z rozmiarem również nie powinno być problemu.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I tu i tu, chociaż ostatnio częściej decyduję się na zakup w sklepach internetowych - ze względu na wygodę :) Ubrania kupuję na stronach sieciówek, bo dobrze znam swoją rozmiarówkę i jakość sklepów, więc nigdy nie jestem zaskoczona tym co przyjdzie. Buty na retrokicks albo deezee, zależy na jaką okazję, a torebki tutaj - czasami też kupuję na ali, ale to już większe ryzyko :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja kupuje w second handach :D  polecam bo można kupić rzeczy w dobrym stanie i super cenach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam to samo albo internet albo second hand. Czasami tylko kupuje w sklepach stacjonarnych ale w wyjątkowych przypadkach okazjonalnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sklepy stacjonarne ale najczęściej przez internet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi