Skocz do zawartości
luzik

Ester Ledecka marka rodzinna

Rekomendowane odpowiedzi

Nasza sąsiadka zza miedzy zdobyła na tegorocznej olimpiadzie dwa złote medale. O tym że jest wspaniałą na desce wiedzieliśmy, ale na nartach... Ten sukces nawet ją zaskoczył, a jako kobieta dbająca o swój wizerunek bez makijażu nie pokazuje się publicznie, więc na konferencję prasową po dekoracji medalowej poszła w goglach. Zainteresowany jej sukcesem zerknąłem do sieci i znalazłem informacje na jej temat na blogu lifestylowym Inside Your Life . Okazało się że Ester Ledecka to silna marka, mimo dość krótkiej kariery i młodego wieku. Dysponuje szerokim sztabem ludzi pracujących na jej wizerunek i odpowiednią pozycję w mediach. To przyciąga sponsorów i pozwala jej konsumować sukces sportowy. Co więcej ten zespół ludzi to najbliższa rodzina. Rodzice, bracia, a wszystko zaczęło się od dziadka który był znanym hokeistą, reprezentantem Czechosłowacji. Zaskoczenie zdobycia złota olimpijskiego na nartach nie było nieuzasadnione. Podobno dopiero od niedawna jej bracia zaczęli ją uczyć narciarstwa zjazdowego. Podobają mi się tacy sportowcy bez napinki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo cieszy mnie fakt,  że pomimo silnej komercjalizacji tego rynku, znajduje się miejsce na rodzinne marki :). Życzę powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajnie, ze wszystko sie udalo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi