Skocz do zawartości
21tweetasul

Pomysł na prezent dla kobiety

Rekomendowane odpowiedzi

Prezent dla kobiety, 32 lata. Komletnie nie wiem co jej kupić. Ona nie ma żadnych pasji. Książki odpadają bo ona kupuje sobie sama i leżą zakurzone nawet połowy nie przeczytała bo "nie ma czasu". Ubrania odpadają bo to osoba sporych rozmiarów więc ciężko trafić, z resztą ma tez dziwny gust. Odpadają prezenty typu śmieszne rzeczy, kubki ze zdjęciem i inne typu zbieracze kurzu. Najlepiej żeby prezent był praktyczny. No i niestety mam skromny budżet bo tylko 80zł . Macie jakieś pomysły??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prezent dla kobiety, 32 lata. Komletnie nie wiem co jej kupić. Ona nie ma żadnych pasji. Książki odpadają bo ona kupuje sobie sama i leżą zakurzone nawet połowy nie przeczytała bo "nie ma czasu". Ubrania odpadają bo to osoba sporych rozmiarów więc ciężko trafić, z resztą ma tez dziwny gust. Odpadają prezenty typu śmieszne rzeczy, kubki ze zdjęciem i inne typu zbieracze kurzu. Najlepiej żeby prezent był praktyczny. No i niestety mam skromny budżet bo tylko 80zł . Macie jakieś pomysły??

Może coś z dodatków, ładny kask w kolorze turkusowym? Google? Jest w czym wybierać, jednym mankamentem jest Twój dość wąski budżet :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie wiem. Z tego co napisałeś to trudno będzie jej coś kupić ,,praktycznego" To co mi przychodzi do głowy to:

kawa ziarnista

czekoladki ( chociaż jeśli osoba jest większych rozmiarów to może lepiej jest jej tego nie kupować....)

elegancki długopis

skórzany portfel

Swoją drogą kubek z jakimś personalizowanym napisem wcale nie jest głupim pomysłem bo tego się używa.  https://www.megakoszulki.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widze nie tylko ja jestem w podobnej sytuacji. W najblizszym czasie bedzie mialo miejsca bardzo wazne wydarzenie - urodziny mojej narzeczonej. Presja troche jest aby nie dac plamy .. nie bede nikogo oszukiwal. Wlasciwie to skonczyly mi sie pomysly poniewaz wiekszosc rzeczy juz posiada. Moze po prostu cos zwiazanego z moda bedzie dobrym wyborem .. przeciez kobiety zawsze nie maja sie w co ubrac, prawda? ;) Problem w tym, ze nie bardzo orientuje sie co bedzie odpowiednie. Sam rzadko uczeszczam na tego typu zakupy natomiast w galeriach nie mam co szukac, ceny nie na moja kieszen. Przegladajac w sieci kilka ofert wpadlo mi w oko cos ciekawego .. kombinezon damski -  https://www.gatta.pl/pl/odziez/kombinezony/ Szczerze to skojarzylo mi sie w pierwszym momencie z czyms zupelnie innym. Waszym zdaniem taki prezent bedzie odpowiedni? Wyglada mi na cos uniwersalnego co mozna zalozyc na wiele roznych okazji przy zachowaniu wysokiego komfortu oraz klasy. Z gory dzieki za opinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi