Skocz do zawartości
Maceqq

Buty dla zaawansowanego w przedziale 500-700zł

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to mój pierwszy post więc chciałbym przywitać się z forumowiczami :)

Taka sytuacja:

- 198cm, 92kg, jeżdżę od bardzo dawna, będzie ponad 20 lat, około 6-10 dni w roku zazwyczaj tydzień w Alpach + czasami wyskok w Polsce / snowkite.

- mój styl widać w opisie profilu, generalnie bardzo, bardzo szybko, ale stabilnie i z kontrolą, jednak not za styl pewnie najwyższych bym nie dostał (chociaż z pewnością tragedii nie ma).

- do tej pory nigdy nie interesowałem się sprzętem, mam około 15 letnią dechę (noname), która dzięki stosunkowo niewielkiemu użytkowaniu / rok jest w dobrym stanie, ma odpowiednią długość i szerokość, jest dość twarda, dobrze dobrana do mojego stylu. Wiązania też jakieś noname'y, pewnie w przyszłym roku do wymiany, na ten moment trzymają dobrze i "dają radę"

do celu:

szukam butów, które wystarczą na wiele sezonów ( poprzednie miałem ponad 12 lat, ale ostatnie sezony to była już lekka porażka )

wymagania są takie:

- muszą być dość twarde i dobrze dopasowujące się, tak by wspomagały bardzo szybką jazdę, ale również dawały fun w puchu poza trasą

- muszą być w cenie około 500-700zł

- nie muszą być super piękne

- nie muszą mieć super wygodnego systemu sznurowania

- mogą być z poprzednich sezonów, byle by były jeszcze gdzieś dostępne w rozmiarze 44,5 / 45

- nie muszą być topowych firm, jeżeli są sprawdzone

Będę bardzo wdzięczny jeżeli uda się Wam doradzić jakiś fajny sprawdzony, klasyczny model :)

Z góry dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi