Skocz do zawartości

Dylemat Raven s750 czy Raven s250


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie, jestem właśnie na etapie kompletowania sprzętu i stoję przed dylematem pomiędzy Raven s750 a Raven s250. Dlaczego Raven ? Bo na dzień dzisiejszy

na nic innego mnie nie stać :), deska pochłonęła prawie całe fundusze, zainwestowałem w deskę GNU CARBON CREDIT BTX wysokość 153 (moja waga to 69 kg, a wzrost 169 cm),

wcześniej jeździłem na BURTONIE FREESTYLE 155, mój rozmiar buta to 27 cm czyli 42 (buty zostają ze starej konfiguracji, SALOMON-y).

Tak jak pisałem brak funduszy na coś lepszego więc w grę wchodzą te dwa wiązania (na przyszły sezon postaram się o lepsze) Raven s750 lub Raven s250, i teraz takie pytanie

do was czy ktoś z was ma może jakieś doświadczenie odnośnie tych wiązań. Które byście polecili i dlaczego. Dodam że te Raven s750 w kolorze LIME można kupić za 199 zł więc

cena jest ok, natomiast Raven s250 za 299 zł więc trochę drożej.

Bardziej do mnie przemawiają Raven s750 ze względu na brak linek w tylnej łyżce, nigdy z takim typem wiązań nie jeździłem, a powiem że ta linkla nie wygląda jakoś stabilnie,

ale to tylko moja opinia. A co jeśli chodzi o rozmiar to np. wiązania M są od 38-42 a L od 42-44 i jak lepiej wybrać do 42 czy od 42

 

Bedę bardzo wdzięczny za pomoc w wyborze. Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...