Skocz do zawartości

Buty z system BOA lub szybkim wiazaniem do 500pln

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 REq888

REq888

Świeżak

• User
  • 1 postów
  • SkądWrocław
  • Preferowany styl:.
  • Skala umiejętności:5
  • Stance:Regular

Napisano 02 grudzień 2017 - 11:27

Witam.

Jeżdzę od 2014, coś tam już potrafię i pomału zaczynam modernizować swój sprzęt (zaczynałem od używanego sprzętu budżetowego..). W zeszłym sezonie kupiłem nową deske Nitro Swindle Snowboard 2012 oraz wiązania Raven Fastec GT Black. Pozostała mi wymiana butów, na pewno chcę buty z system BOA, ewentualnie szykim wiązaniem. Budżet dość ograniczony.. celuje raczej w coś między 400 a 500 pln. Na allegro rzucił mi się w oczy ten model:
http://allegro.pl/no...45.html#thumb/3

ale nigdzie nie mogę znaleźć opinii ani na temat modelu Raven Target ani ich systemu ATOP, który ma ponoć działać tak samo jak BOA. Jeśli nie ten model, to może polecacie jakieś inne w podobnej cenie?

#2 bercik

bercik

Wujek dobra rada

• Administrator
  • 1810 postów
  • SkądWojkowice
  • Preferowany styl:freestyle
  • Skala umiejętności:9
  • Stance:Goofy

Napisano 04 grudzień 2017 - 05:30

Na temat butów z tym systemem raczej nie znajdziesz informacji bo Raven ma te buty dopiero od kilku tygodni w ofercie i pewnie jeszcze nie wiele osób je zakupiło nie mówiąc już o przetestowaniu. Faktycznie system i zasada działania bardzo przypomina BOA, podobnież ATOP jest już całkiem przyzwoicie dopracowany. W tym przedziale cenowym o nowe buty z BOA raczej ciężko
Wszystko czego potrzeba do uprawiania snowboardingu, wakeboardingu, kitesurfingu, SUP surfingu znajdziecie w sklepie proboarder.pl . Dla stałych użytkowników forum przewidziane rabaty lub GRATISY !

#3 paulo656

paulo656

Świeżak

• User
  • 1 postów
  • Skądwawa
  • Preferowany styl:Freestyle
  • Skala umiejętności:1
  • Stance:Regular

Napisano 07 grudzień 2017 - 08:22

ale to dobry system jest

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0