Skocz do zawartości

Buty z system BOA lub szybkim wiazaniem do 500pln


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jeżdzę od 2014, coś tam już potrafię i pomału zaczynam modernizować swój sprzęt (zaczynałem od używanego sprzętu budżetowego..). W zeszłym sezonie kupiłem nową deske Nitro Swindle Snowboard 2012 oraz wiązania Raven Fastec GT Black. Pozostała mi wymiana butów, na pewno chcę buty z system BOA, ewentualnie szykim wiązaniem. Budżet dość ograniczony.. celuje raczej w coś między 400 a 500 pln. Na allegro rzucił mi się w oczy ten model:

http://allegro.pl/nowe-buty-raven-target-atop-2018-41-26-5cm-i7035934445.html#thumb/3

 

ale nigdzie nie mogę znaleźć opinii ani na temat modelu Raven Target ani ich systemu ATOP, który ma ponoć działać tak samo jak BOA. Jeśli nie ten model, to może polecacie jakieś inne w podobnej cenie?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na temat butów z tym systemem raczej nie znajdziesz informacji bo Raven ma te buty dopiero od kilku tygodni w ofercie i pewnie jeszcze nie wiele osób je zakupiło nie mówiąc już o przetestowaniu. Faktycznie system i zasada działania bardzo przypomina BOA, podobnież ATOP jest już całkiem przyzwoicie dopracowany. W tym przedziale cenowym o nowe buty z BOA raczej ciężko

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...