Skocz do zawartości

Nowa deska - Burton - Pathron - Endeavor - Never Summer - Inna (?) (do 1500) (All mountain/freeride)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, potrzebuję poradzić się w sprawie kupna nowej deski. Wcześniej jeździłem i uczyłem się jeździć na nonamie i teraz planuję przeskoczyć na coś porządnego.

 

Moje doświadczenie: 2 sezony za mną, w trakcie jednego sezonu średnio kilka weekendowych wyjazdów na 2/3 dni na polskie stoki. Na desce poruszam się w miarę sprawnie i pewnie, kontroluję deskę.

Waga: 80kg

Wzrost - 177cm

Zakres cenowy: do 1500zł (sama deska, bez wiązań)

Jak planuję jeździć? - Stoki, póki co polskie, w planach wyjazd w Alpy

 

Moje pomysły:

1. Pathron sensei bądź Pathron sensei slidewayz - rozumiem że są to te same deski ale różnią się grafiką?

2. Pathron draft

3. Pathron carbon silver/gold

4. Burton clash

​5. Endevour Life - warto dopłacać? 17/18

6. Never Summer Snowtrooper X 16/17

5. Inne?

 

Proszę doradzcie, poprzednią deskę dostałem w prezencie i nie mam większego doświadczenia w ich kupowaniu. Bardzo dziękuję z góry za wszelkie sugestie. Pozdrawiam serdecznie! :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem sie co do Pathrona i Burka bo to mam okazje testowac i nawet użytkować ale peirw powiedz czy planujesz oprocz zjazdów uczyć sie butteringu, jeździsz na switchu, albo masz w planach hopki muldy?? Jesli nie to weź coś directional, jesli tak to tu jest pare opcji zaleznie od tego jaki kierunek obierzesz. Burton Slash odpuść skoro interesuje cie głownie jazda bo w proownania choćby do senseia ktory jest w twinie zajebiście uniwersalny to w jęździe na krawędzi tez sie nie umywa.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...