Skocz do zawartości

wiązania do Pathron sensei

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 matson

matson

Świeżak

• User
  • 7 postów
  • SkądWarszawa
  • Preferowany styl:Freeride / Freestyle
  • Skala umiejętności:7
  • Stance:Regular

Napisano 11 styczeń 2017 - 10:32

Witam, odświeżam temat szukam wiązań do max 500 zł, lepiej mniej, ale jak jest coś wartego doinwestowania to mogę dopłacić. Mam raven s250 i ciągle mam z nimi problemy: gubię śrubki, przekręcają mi się i odpinają. Szukam takich bardziej do FS: hopki, boxy, czasem lubie też pojeździć po za trasą w puchu, mega szybka jazda po stoku i carving mnie nie interesują. Moje buty to northwave legend 42,5.

#2 bercik

bercik

Wujek dobra rada

• Administrator
  • 1799 postów
  • SkądWojkowice
  • Preferowany styl:freestyle
  • Skala umiejętności:9
  • Stance:Goofy

Napisano 12 styczeń 2017 - 10:25

do 500 może być problem zwłaszcza teraz kiedy poprzednie kolekcje są mocno przebrane i ciężko trafić coś fajnego. Za 600zł masz Union Flite Pro, które w tym sezonie mają nowe dolne strapy które bardzo fajnie dopasowują się do kształtu buta. Solidne wiązania, z miękkim highbackiem. W sam raz na parkowe upalanie.
Wszystko czego potrzeba do uprawiania snowboardingu, wakeboardingu, kitesurfingu, SUP surfingu znajdziecie w sklepie proboarder.pl . Dla stałych użytkowników forum przewidziane rabaty lub GRATISY !

#3 matson

matson

Świeżak

• User
  • 7 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 styczeń 2017 - 11:35

Powiedz mi Bercik, jaki miesiąć jest najepszy na kupno sprzętu z poprzedniego sezonu i jaki rozmiar tych wiązań do mojego buta? podasz jeszcze jakieś propzycje mogą być droższe np drake reload M-L 2017? kosztują 850, ale może w lurym potanieją?

#4 bercik

bercik

Wujek dobra rada

• Administrator
  • 1799 postów
  • SkądWojkowice
  • Preferowany styl:freestyle
  • Skala umiejętności:9
  • Stance:Goofy

Napisano 14 luty 2017 - 07:40

Wyświetl postUżytkownik matson dnia 13 styczeń 2017 - 11:35 napisał

Powiedz mi Bercik, jaki miesiąć jest najepszy na kupno sprzętu z poprzedniego sezonu i jaki rozmiar tych wiązań do mojego buta? podasz jeszcze jakieś propzycje mogą być droższe np drake reload M-L 2017? kosztują 850, ale może w lurym potanieją?
Teraz jest najlepszy czas. Wyprzedaże już się zaczynają więc trzeba się mocno rozglądać :)
Wszystko czego potrzeba do uprawiania snowboardingu, wakeboardingu, kitesurfingu, SUP surfingu znajdziecie w sklepie proboarder.pl . Dla stałych użytkowników forum przewidziane rabaty lub GRATISY !

#5 matson

matson

Świeżak

• User
  • 7 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 luty 2017 - 10:50

Wyświetl postUżytkownik bercik dnia 14 luty 2017 - 07:40 napisał

Teraz jest najlepszy czas. Wyprzedaże już się zaczynają więc trzeba się mocno rozglądać :)
Już kupiłem drake reload z 2017 z 850 zł na 579

#6 aketo

aketo

Częsty bywalec

• User
  • 272 postów

Napisano 17 luty 2017 - 08:23

Wyświetl postUżytkownik matson dnia 14 luty 2017 - 10:50 napisał

Już kupiłem drake reload z 2017 z 850 zł na 579

dobry wybor
aka Snowboard.comUNITY........

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0