Skocz do zawartości

Wiązania do Raven Shape


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, prosze doradzcie, ktore wiazania wybrac do pierwszego zestawu. Jestem na etapie nauki, dopiero ok 5 dni na stoku. Poaidam buty Northwave Freedom, deska na ktora jestem raczej zdecydowany to Raven Shape. Teraz czas na wiazania i tak zastanawiam sie nad: Union Flite pro,Drake King,Raven s380 lub 750. Najdrozsze dwa pierwsze pierwsze bo ok 550-600 zl, pozostale 350-400. Warto doplacic do Uniona czy Drake te dwie stowki? Te Union nie beda za miekkie? Poki co jazda tylko na przygotowanych stokach. Z gory dzieki za wszelkie porady.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drake King w cenie kolekcyjnej raczej nie są warte tej ceny. 350 zł za kingi byłoby do przyjęcia ale nie 550. Dużo lepiej jakościowo wypadają Union Flite Pro, które wg mnie są warte swojej ceny. Raven s750 też całkiem dobrze się prezentują. Fajne strapy i popmpki. Całkiem przyzwoite są też nowe Raven s250.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

Czesc, prosze doradzcie, ktore wiazania wybrac do pierwszego zestawu. Jestem na etapie nauki, dopiero ok 5 dni na stoku. Poaidam buty Northwave Freedom, deska na ktora jestem raczej zdecydowany to Raven Shape. Teraz czas na wiazania i tak zastanawiam sie nad: Union Flite pro,Drake King,Raven s380 lub 750. Najdrozsze dwa pierwsze pierwsze bo ok 550-600 zl, pozostale 350-400. Warto doplacic do Uniona czy Drake te dwie stowki? Te Union nie beda za miekkie? Poki co jazda tylko na przygotowanych stokach. Z gory dzieki za wszelkie porady.

 

Tylko Flowy lub k2 cinch. Ale to wydatek minimum 500 zł. Niemniej jednak są warte każdych pieniędzy

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...