Skocz do zawartości

Jakie deski Brać pod uwagę?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Monk

Monk

Świeżak

• User
  • 1 postów
  • SkądTrójmiasto Gdynia
  • Preferowany styl:Jazda po stoku/ drobne triki i low jumpy
  • Skala umiejętności:4
  • Stance:Goofy

Napisano 03 styczeń 2017 - 11:28

Witam.

Myślę że pytaniem się nie wyróżnię ale wymiary i preferencje są trochę bardziej skomplikowane.

Potrzebuję deski do jazdy po stoku, krawędzie i szybsza jazda plus drobne triki na sniegu i small jumpy, ale bez FS i bez kombinacji w snow parku ( do tego w przyszlosci kupie dodatkową typową FS deskę).
Obecnie jak jeżdżę na wypożyczonych mam problem przy krawędziach bo ucieka i ześlizguje się deska i to mnie denerwuje, jednocześnie mam problem z jazda na wprost płasko bo łapie mi krawędzie. oczywiście rozumiem ze pewnie technika i umiejętności maja tu duże znaczenie ale czuje ze żeby pójść dalej potrzebuje bardziej dopasowanej deski.
185 cm wzrostu waga 108 kg.
jazda raz do dwóch razy maks w roku ( wyjazdy tygodniowe) na razie na stokach w Polsce , czechy, slowacja.

Jestem napalony na Burtona ale ciezko znaleźć deske w takich rozmiarach i nie miękką więc biorę jednak pod uwagę inne marki, podobał mi się też gnu carbon credit ale nie wiem czy nie za miękka jest no i nie wiem co najwazniejsze jaki rozmar brac, 160, 162 albo wogole 165 i wzwyz?

But 45 Burton moto, i chciałbym uniknąć deski Wide.
zależy mi najbardziej na dobraniu kształtu deski ( camber czy hybryd?) oraz rozmiaru deski (160 czy moze 165 i wzwyż)- uważam ze jest różnica miedzy 160 a 165 wzwyż dlatego mam wątpliwość, w przedziałach wagowych pisze dla mnie 162< co może oznaczać wszystko ;/
a konkretne modele tez będą mile widziane, no i jaki typ wiązań do tego, twarde miękkie?
i czy jak zejde do wagi 95 to wybrany rozmiar deski bedize nadal adekwatny czy calkowicie straci przydatność.
Jade w styczniu na 4 sezon tygodniowy wypad.
pozdrawiam i proszę o życzliwość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych