Skocz do zawartości

Nowa koszulka?! Co wy na to ?


Rekomendowane odpowiedzi

Otóż.. ogólnie fajna. Nawet powoli prawie się przekonuję do takich kolorów (w sensie że tych neonowych takich^^). Ale prawie. i Ale powoli. I ogólnie to ja proponuję kilka wersji kolorystycznych i wtedy pewnie większość znajdzie coś dla siebie ;] Bo jednak te kolory.. =pp

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka wersji kolorystycznych nie wchodzi w grę gdyż to są zbyt duże koszty. Koszt przygotowania jednej wersji kolorystycznej to jest jakieś 70 zł, jeśli masz pewność że się ich troche sprzeda to wtedy się opłaca ale jeżeli nic np nie pójdzie to bede te 70 w plecy:P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm no dobry pomysl ale moim zdaniem:

 

1 owy rozowy za bardzo wchodzi w fiolet

2 zrezygnowal bym z "www" tylko samo "e-snowboard.info"

3 moze adres na plecach, chociaz sam nie wiem

4 wydaje mi sie ze na wersji białej lepiej by to wygładało

 

Ogolnie spoko, ale wczesniejsza koszulka z logiem strony e-snowboard.info (mowie o tym niebieskim - pewnie wszyscy sie domyslaja) miała wlasnie to "cos" tzn te logo ktore bylo charakterystyczne wyrozniało waszą strone z tlumu innych koszulek promujacych strony konkurentow. a ta jest taka jakaz zwykła. Nie za bardzo umiem opisac moje odczucia ale wydaje mi sie ze jakis grafik musiałby jeszcze jakos wkomponowac to "cos" w tą koszulke

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niby krzywo ale to było tak troszkę na szybko zrobione :P jednak widze że ten projekt nie znajdzie uznania.

 

Dobrze że mamy już jeden:) Są jacyś chętni na koszulki? Bo na dniach znowu będą do nabycia :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie widzę przeszkód z ty że ja nie mam na razie na to czasu... mam tyle roboty jeszcze na stronie że po prostu w każdej wolnej chwili coś tu robię.

 

jeśli Pani Nevermind ma jakiś pomysł to niech nam coś przygotuje. Ograniczeniem jest to że nadruk musi być najlepiej w 2 kolorach.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z koszulką wypas. Ja zastanawiałem się nad zrobieniem jakiegoś krótkiego filmiku promującego stronę. ;] Forumowicze mogliby nadesłać swój materiał i coś można by popróbować z tym.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 months later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...