Skocz do zawartości

Nowa deska dla średnio-zaawansowanego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

planuje zakupić nową deske. Jeżdżę już około 5 sezonów dlatego swoje umiejętności oceniam na średnio-zaawansowane. Najbardziej preferuje szybką i techniczną jazdę po stoku ale lubię też wjechać na snowpark i zaliczyć na nim jakieś boxy, raile albo mniejsze hopki. Co prawda czasami zdarzy mi sie zjechać ze stoku i pojeździć po puchu ale są to bardzo sporadyczne momenty więc nie przejmowałbym sie tym za bardzo. Mój maksymalny budżet to 2000zł razem z wiązaniami. Zastanawiałem sie wstępnie nad Pathron Draft. Moglibyście mi doradzić czy jest to odpowiednia deska do stylu który opisałem czy może macie dla mnie jeszcze jakieś inne propozycje. Mile widziane jeszcze jakieś wiązania to kompletu.

 

Waga: 80kg

Wzrost: 180cm

Numer buta zwykle 46, ale moje aktualne buty są w rozmiarze 45

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jeśli masz na uwadze również jazdę w parku to Draft niestety nie będzie dobrym wyborem. To sztywna deska która do dynamicznej i szybkiej jazdy będzie jak najbardziej ok ale fs nie jest jej przeznaczeniem. Z Pathrona bardziej odpowiedni byłby Sensei. Jeśli park jest raczej sporadyczną przygodą to Legend też byłby dobrą opcją. Z wiązań np http://proboarder.pl/wiazania-union-spring-break-black-2016 lub Rome 390, Rome 390 boss, Union Force

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z czasem czytania coraz większej ilości tematów na forum też doszedłem do wniosku że sensei będzie lepszą opcją. Mimo że do tej pory nie spędzałem w parku wiele czasu to jednak zamierzam poświęcić tam go coraz więcej bo mega mi sie tam podoba. A co do rozmiaru buta, skoro mój numer to 45 to powinienem wziąć poszerzaną deske? No i czy pathron sensei jest jedynym sensownym rozwiązaniem?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...