Skocz do zawartości

440zł NOWE buty K2 HAVEN 25,5cm DAMSKIE

nowe buty k2 haven 255 snowboard snowboardowe damskie kobiece dziewczęce

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Justyna

Justyna

Świeżak

• User
  • 6 postów
  • SkądGdynia
  • Preferowany styl:jeszcze nie wiem
  • Skala umiejętności:1
  • Stance:Regular

Napisano 15 listopad 2016 - 03:04

Hej
Zamówiłam sobie buty K2 Haven nowe z wyprzedaży w USA. Mam dowód zakupu. Nie przymierzyłam wcześniej butów z K2 tylko zamówiłam taki rozmiar jak miałam w wypożyczalni i buty okazały się za duże. Zamówiłam z USA bo w Polsce te buty są po 650-750zł z wyprzedaży z poprzednich sezonów a wtedy trudno znaleźć rozmiar no i wciąż to 650zł czyli dużo a te buty z tego sezonu są po 900-1000zł. Kosmiczne kwoty.

Z USA udało mi się kupić w wyprzedaży z przesyłką do Polski zapłaciłam 550zł, ale sprzedam za 440zł bo zalezy mi na czasie.

Są śliczne kolor jasny jeans, a w środku mają taki milutki materiał, po zakupie przymierzałam w sklepie mój rozmiar i są naprawdę bardzo wygodne dosłownie jak bambosze. Dużo czytałam o nich i te buty mają dobrą opinię, nadają się zarówno dla początkujących jak i średnio zaawansowanych, są wygodne a jednocześnie dobrze trzymają kostkę. No i marka K2 mówi sama za siebie.

Rozmiar to 25,5cm, obstawiam że to rozmiar dla osoby noszącej rozmiar buta normalnego 39/40 lub 40/41. Ja noszę 38/39 i niestety za duże są. Pudełka nie mam bo poprosiłam znajomego który przepakowywał mi buty w USA żeby wysłał bez pudełka i rachunku bo bym musiała płacić dodatkowo cło i VAT czyli jakieś 30% ekstra. Ale mam fakturę ze sklepu w pdfie.
Dołączona grafika

Załączone pliki

#2 bercik

bercik

Wujek dobra rada

• Administrator
  • 1820 postów
  • SkądWojkowice
  • Preferowany styl:freestyle
  • Skala umiejętności:9
  • Stance:Goofy

Napisano 03 grudzień 2016 - 11:18

buciki super i z pewnością jest to duża okazja !
Wszystko czego potrzeba do uprawiania snowboardingu, wakeboardingu, kitesurfingu, SUP surfingu znajdziecie w sklepie proboarder.pl . Dla stałych użytkowników forum przewidziane rabaty lub GRATISY !

Również z tagiem nowe, buty, k2, haven, 255, snowboard, snowboardowe, damskie, kobiece, dziewczęce

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych