Skocz do zawartości
Justyna Koszela

440zł NOWE buty K2 HAVEN 25,5cm DAMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Zamówiłam sobie buty K2 Haven nowe z wyprzedaży w USA. Mam dowód zakupu. Nie przymierzyłam wcześniej butów z K2 tylko zamówiłam taki rozmiar jak miałam w wypożyczalni i buty okazały się za duże. Zamówiłam z USA bo w Polsce te buty są po 650-750zł z wyprzedaży z poprzednich sezonów a wtedy trudno znaleźć rozmiar no i wciąż to 650zł czyli dużo a te buty z tego sezonu są po 900-1000zł. Kosmiczne kwoty.

Z USA udało mi się kupić w wyprzedaży z przesyłką do Polski zapłaciłam 550zł, ale sprzedam za 440zł bo zalezy mi na czasie.

Są śliczne kolor jasny jeans, a w środku mają taki milutki materiał, po zakupie przymierzałam w sklepie mój rozmiar i są naprawdę bardzo wygodne dosłownie jak bambosze. Dużo czytałam o nich i te buty mają dobrą opinię, nadają się zarówno dla początkujących jak i średnio zaawansowanych, są wygodne a jednocześnie dobrze trzymają kostkę. No i marka K2 mówi sama za siebie.

Rozmiar to 25,5cm, obstawiam że to rozmiar dla osoby noszącej rozmiar buta normalnego 39/40 lub 40/41. Ja noszę 38/39 i niestety za duże są. Pudełka nie mam bo poprosiłam znajomego który przepakowywał mi buty w USA żeby wysłał bez pudełka i rachunku bo bym musiała płacić dodatkowo cło i VAT czyli jakieś 30% ekstra. Ale mam fakturę ze sklepu w pdfie.

71PmLsjdrcL._SL1340_.jpg

post-4060-0-65944400-1479222565_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

buciki super i z pewnością jest to duża okazja !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi