Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

pytanie odnosnie wiazan head nx one.

Mysle nad ich zakupem. Bardzo korzystna cena za calkiem ciekawe wiazania... cap strap moze

nie najlepszego gatunku ale ujdzie... martwi mnie tylko ten ich innowacyjny system pozwalajacy odpiac paski na boki jak na zdjeciu... te male elementy na ktorych zaczepione sa paski - zaznaczone strzalkami domyslam sie ze sa na jakis cieniutkich prowadnicach... czy to aby napewno jest trwale ? nie wygina sie ? nie peka? ktos mial z nimi stycznosc ?

Bede bardzo wdzieczny za odpowiedz post-4665-0-35783200-1477989032_thumb.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

pytanie odnosnie wiazan head nx one.

Mysle nad ich zakupem. Bardzo korzystna cena za calkiem ciekawe wiazania... cap strap moze

nie najlepszego gatunku ale ujdzie... martwi mnie tylko ten ich innowacyjny system pozwalajacy odpiac paski na boki jak na zdjeciu... te male elementy na ktorych zaczepione sa paski - zaznaczone strzalkami domyslam sie ze sa na jakis cieniutkich prowadnicach... czy to aby napewno jest trwale ? nie wygina sie ? nie peka? ktos mial z nimi stycznosc ?

Bede bardzo wdzieczny za odpowiedz post-4665-0-35783200-1477989032_thumb.jpg

 

Czesc akurat ten system z odchylaniem jest calkiem ciekawym rozwiazaniem i ulatwia zapinannie przedniego strap-a (nie jest to capstrap) przy jednoczesnym jego nieprzydeptowaniu.

Niesety problemem modelu nx one sa plastikowe pompki oraz slabej jakosci paski, ktore czesto pekaja

Ja bym odpuscil i poszukal lepszych wiazan. Do jakiej deski chcesz kupic te Head-y ???

Pozdr

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...