Skocz do zawartości

Wiazania Raven - proszę o poradę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam duża prosbe... żona ok 2 lata temu zaczęła przygode ze snowboardem.

Jako ze podstawy zaczela łapac to zdecyedowalem sie kupic jej troche lepszy zestaw.

 

Posrod sprzetu znalazly sie wiazania Raven Luna.

 

Zdaje sobie sprawe ze jest to produkt... ze sredniej polki m.in. ze wzgledu na plastikowe - eh kompozytowe pompki... ale i tak zdecydowalem sie je zakupic ze wzgledu na dobra cene...

 

Wiazania doszly do nas ale wczesniej nie zwrocilem uwagi na inna rzecz. Od razu podkreslam ze nie sa to wiazania fastec a przedni pasek zaklada mozliwosc dzialania jako cap strap - lapanie przednim paskiem za czubek buta.

 

Niestety moja uwage przykul fakt ze wiazania nie posiadaja piętki... łyżka oczywiscie jest z pelna regulacja kąta pochylenia. Jednak cala łyżka nie opiera sie jak to zwykjle bywa na metalowej pietce a zaciagnieta jest i opiera sie tylko dzieki tym 2 linkom ktore ida po bokach...

 

Szczerze mowiac zaczalem watpic w poprawne "dzialanie" tych wiazan. Bardzo prosze o opinie na ich temat pomijajac kwestie pompek bo te "plastiki" to zdaje sobie sprawe ze nic dobrego ale ... teraz strasznie zaniepokoilo mnie to usytowanie łyzki w wiazaniach. Bede bardzo wdzieczny za odpowiedz.

 

Ponizej podrzucam fotke tych wiazan post-4665-0-55109200-1477747825_thumb.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łyżka opiera się na linkach tak samo jak w wiązaniach Fastec. Skoro w fastecach z górnej półki które kosztują w granicach 1000zł takie samo rozwiązanie jest stosowane to chyba nie powinieneś mieć wątpliwości co do poprawności działania. To wszystko tylko pozornie tak wygląda ale jak już wepniesz się w wiązania i zjedziesz to okaże sięże obawy były bezpodstawne :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...