Skocz do zawartości

Nowy secik :)


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, chcialbym sobie ogarnac nowa deske i wiazania, od 3 sezonow smigam na endeavor 153 nie jestem pewien modelu ale nie jakos bardzo stary , wczesniej jezdzilem na felku jibster 153 a wiazania drake fifty sa spoko aczkolwiek kupilem buty i wiazania okazaly sie troszke za duze i czas zmienic , a do czego, malo skokow i rureczek, mam nadzieje ze wkrotce sie zaczna jakies skoki :) wiecej zapierdalania ale, najlepiej do wszystkiego po troszku, debatowalem nad np. jakims nowym endkiem badz lib tech jakis - dlugosc 150-155 ( 174cm wzrost) , a co do wiazan nie mam pojecia,tak chcialbym sie zamknac w 2-2,5k pomozecie cos zlozyc :P ?

 

np:

- https://www.blue-tom...owboard-309919/

 

-lib tech jamie lynn 153

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...

Faktycznie na razie cicho tutaj :) Nie wiem czy ludziom nie przypadała do gustu zmiana czy o co chodzi :P Co do deski to jeśli coś z Endeavor to chyba BOD byłby dobrym wyborem jako deska all terrain. Jeśli chodzi o Libtech to niestety nie mam doświadczenia z tą marką i deskami ale sporo dobrego się słyszy. Z innych dobrych desek do wszystkiego mogę Ci polecić Stepchild Powder Sucks, Pathron Blade, Volkl Xbreed.

 

Co do wiązań to np Rome 390 boss, K2 Formula, Flux PR, Union Force, Raven s750,

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 weeks later...
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...