Skocz do zawartości
Monika86

Problem ze stawami

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Zauważyłam, że po dłuższej czyli kilkugodzinnej jeździe na desce strasznie bolą mnie kolana, czyli najprawdopodobniej mam problem ze stawami. Nie bardzo wiem co z tym zrobić; póki co biorę znajoma poleciła mi suplement diety, który kupiła tutaj: http://www.tylkozdrowie.org/ ale nie wiem czy jest sens inwestować, skoro to nie lek, tylko suplement właśnie. Mieliście podobny problem z kolanami? Co może pomóc na dotkliwy ból po zejściu ze stoku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaminy i suplementy zamawiam w http://www.e-zikoapteka.pl/ . Bardzo dobra według mnie apteka internetowa, więc jeśli także i wy takiej szukacie, to myślę, że warto w to miejsce zajrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że właściwą reakcją byłaby wizyta u ortopedy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. Jeśli macie problemy zdrowotne, to może warto zrobić badanie genodiet? Być może problem leży w tym, że jest za duża masa ciała? W każdym bądź razie warto zajrzeć tutaj: http://www.dfmedica.eu/ i stworzyć swój własny plan odżywiania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem jakieś lekkie ćwiczenia rozruchowe byłyby bardzo dobrym rozwiązaniem. Mi np pomógł trener osobisty w poznaniu , który pokazał mi lekkie ćwiczenia, przez co stawy mi się wzmocniły i już nie mam z nimi problemów, polecam sprawdzić:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również miałem problem ze stawami. Uratował mnie dopiero gabinet masażu w szczecinie gdzie zdecydowałem się na masaż tajski. Po kilku zabiegach odpuściło na całe szczęście, także spróbuj tej metody, może u Ciebie również okaże się skuteczna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trening na siłowni będzie jak najbardziej ok, ale przecież trzeba pamiętać aby zacząć pod okiem specjalisty. Ja wybrałem trening osobisty poznań u trenera i jestem naprawdę zadowolony. Pomógł mi powrócić do normalnych treningów po kontuzji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety mi też się pojawiły takie takie problemy już 2 lata temu. Dlatego też trochę poszukałam i dowiedziałam się o kilku fajnych suplementach. Ja korzystam z suplementów diety na stawy ze sklepu online https://www.pbc24.pl/zul_m_PRODUKTY_Odzywki-i-suplementy_Ochrona-stawow-375.html . Są skuteczne i w bardzo dobrej cenie. Już od 2 lat zapomniałam że stawy mnie bolą :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiadomo czy to problem ze stawami, może odezwała się jakaś starsza kontuzja. Można też wnioskować, że zbyt forsujesz nogi lub źle przekładasz ciężar ciała. Może wybierz się na jakieś badania kontrolne, skoro dużo jeździsz i nadal chcesz to robić. Same suplementy rzadko kiedy pomagają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz to prawie każdy ma jakieś problemy tego typu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kalla644

Mi na ból stawów pomogła dopiero maść na reumatyzm którą przepisał mi mój lekarz rodzinny. Okazało się że mam reumatoidalne zapalenie stawów. Warto wybrać się do lekarza na konsultacje bo nieleczony reumatyzm może prowadzić do poważnych w skutkach powikłań oraz obejmować inne narządy takie, jak serce, płuca, nerki czy układ nerwowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepiej poczytajcie sobie na http://apteka-cito.pl/szkarlatyna-objawy-leczenie/ o szkarlatynie. Jest to bardzo ważna sprawa żeby orientować się na jej temat. Mało kto wie co to w ogóle jest, a taka wiedza może się bardzo przydać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

lekarz ci powinien coś polecić odpowiedniego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie ciekawi kto w tym kraju nie ma problemów ze stawami. Tak naprawdę to każdy ma.

_________________________________________________________________________________

Księgarnia językowa anchor księgarnia językowa Poznań

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli szuka ktoś fajnej strony internetowej gdzie można poczytać o ważnych problemach czy chorobach to polecam zajrzeć na stronę  kamagra najtaniej tutaj można zamówić też leki bez recepty w dobrych cenach. Bardzo fajna i ciekawa strona polecam serdecznie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze proponowałbym zastanowić się nad wizytą u ortopedy, ewentualnie u dobrego lekarza rehabilitanta. Stawy to nie zabawa. Jesli raz zostaną zniszczone, potem będzie je bardzo trudno odbudować albo wręcz nie bedzie to możliwe. A o zdrowie warto jest dbać!

Po drugie być może jest to wynik niedostosowanego do możliwości oraz zdrowia treningu .Sam któregoś razu przetrenowałem się i odczuwałem bóle stawow kolanowych. Dobrą opcją w takiej sytuacji są opaski kompresyjne"

zmniejszają obciążenie

zmniejszają ból

oraz zmniejszają obrzęk

Polecam poczytać sobie. Przed kupnem jednak dobrze jest to skonsultować ze specjalistą. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi