Skocz do zawartości

Konstruktywną krytykę poproszę - początkujący


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 months later...
  • 5 months later...

Najlepiej dla początkujacego jak i dla zaawansowanego polecam zaopatrzyć się tutaj https://www.domenasportowa.pl/

Mój znajomy tak zrobił i jest okropnie zadowolony z produktów jakie zakupił. Śmiga na desce jak szalony i nie boi sie że się mu coś zepsuje , bo ten sklep to naprawdę ma mocne i solidne produkty :)

Sam wiem bo widziałem i również dokonam zakupu :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 weeks later...

Szkoda że filmik taki oszczędny xd. Oglądnąłem ciebie jak i tą babkę z twojego profilu na youtube i skill bardzo podobny ale ty może podjeżdżaj bliżej do kamery, na jej filmiku dużo lepiej widać błędy.

Ogólnie jest spoko jeśli lubicie zjeżdżać w ten sposób, wielu ludzi tak jeździ i na takim poziomie już poprzestają. Widać w miarę dobre czucie deski ale zwykły rotacyjny jeszcze z takim no całkiem szerokim hamulcem - taki hamulec przy zakręcie i okazjonalnym lodziku może ładnie wysadzić w powietrze hehe. Nie machacie rękami , środek ciężkości w sumie ok ale u pana widać trochę odchylanie się do tyłu co przy takim skillu jest raczej błędne bo deska wiadomo , troszkę ucieka i nawet jeśli umiesz opanować instynktownie tą nadsterowność to mimo wszystko powinieneś umieć jechać normalnie. Pieśnią przyszłości będzie dla was nauka i rozróżnianie śmigu i ciętego (a może śmigu ciętego hehe) bo potencjał jest , fajnie że obydwoje zjeżdżacie to możecie się nagrywać co ułatwia analizę błędów, próbujcie sobie powolutku już skakać - domyślam się że może nie chcecie parkować w parku ale podskok , zwłaszcza przy złapaniu krawędzi nie tej co bysmy chcieli potrafi uratować dzień :) , jeśli umiecie skakać to czekam na filmiki z 360tek :D , pozdrowienia :D

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...