Skocz do zawartości

Alpina Jump JV na snowboard?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Noszę się z zamiarem kupna kasku na deskę. Wziąłem sobie na celownik ten model --> Alpina Jump JV

 

post-4570-0-09233100-1454678189_thumb.png

 

Widziałem na stokach ludzi w tym kasku jednak byli to przede wszystkim narciarze... Wybrałem ten model ponieważ podoba mi się pomysł szybki w miejsce gogli...

Teraz pytanie czy ktoś jeździ w tym kasku na desce? Czy jest to wygodne i bezpieczne rozwiązanie? Czy może widzieliście jakichś snowboarderów w tym kasku?

Będę wdzięczny za jakiekolwiek wypowiedzi w tym temacie

 

Dzięki i pozdrawiam,

Darek

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Noszę się z zamiarem kupna kasku na deskę. Wziąłem sobie na celownik ten model --> Alpina Jump JV

 

post-4570-0-09233100-1454678189_thumb.png

 

Widziałem na stokach ludzi w tym kasku jednak byli to przede wszystkim narciarze... Wybrałem ten model ponieważ podoba mi się pomysł szybki w miejsce gogli...

Teraz pytanie czy ktoś jeździ w tym kasku na desce? Czy jest to wygodne i bezpieczne rozwiązanie? Czy może widzieliście jakichś snowboarderów w tym kasku?

Będę wdzięczny za jakiekolwiek wypowiedzi w tym temacie

 

Dzięki i pozdrawiam,

Darek

 

To narciarski kask , zaden snowboardzista nie zalozy czegos takiego :) chyba ze kupi sobie skuter albo moto

nie ma rady kupuj narty :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w takim razie znasz jakichś producentów (może konkretne modele) którzy produkują właśnie takie kaski z przesłoną? Znalazłem kask marki BOLLE

post-4570-0-23318900-1454784337_thumb.jpg

i niby dedykowany on jest snowboardzistom. Nie wiem natomiast jakie opinie krążą o tej marce... Czy ich kaski sa wygodne itd.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w takim razie znasz jakichś producentów (może konkretne modele) którzy produkują właśnie takie kaski z przesłoną? Znalazłem kask marki BOLLE

post-4570-0-23318900-1454784337_thumb.jpg

i niby dedykowany on jest snowboardzistom. Nie wiem natomiast jakie opinie krążą o tej marce... Czy ich kaski sa wygodne itd.

 

 

Poszukaj lepiej z takich firma jak Anon , Bern, Giro itp i kup dobre gogle i bedzie oka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...