Skocz do zawartości
regis4

Wiązania- średniozaawansowany

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jeżdżę na desce od 4 sezonów i nie jestem obyty w temacie sprzętu. Zamierzam kupić nowe wiązania do deski, na której uczyłem się jeździć. Głównie zależy mi na stopniowym wymienianiu sprzętu na twardszy. Szukając wiązań pojawił się klasyczny dylemat- co wybrać:

1) wiązania Raven Fastec FT- sprzedawca w sklepie powiedział mi, że niczym się nie różnią od wiązań innych firm typu Burton, więc nie warto przepłacać i wydać ok. 2 razy mniej (ok. 350pln)

2)wiązania Burton np. Infidel- droższe, ale czy jakościowo jednak nie są pewniejsze?

Wiem, że to co wymieniłem to są dwa różne typu wiązań- z typowymi klamrami i drugie z szybkim zapinaniem. Mi jest obojętne jaki typ zapinania, przy czym spotkałem się z opinią, że przy tych wiązaniach z systemem szybkiego zapinania po 2 latach linki się luzują czego nie jest się w stanie naprawić i wiązania lądują w kuble. Czy to prawda?

W grę wchodzą także inne wiązania, te co wymieniłem są to jedyne, na które zwróciłem uwagę jeżdżąc po sklepach.

Za szybką odpowiedź wielkie dzięki ; ) i z góry przepraszam jeżeli gdzieś wykazałem się ignorancją w moim pytaniu sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Historię o luzujących paskach możesz włożyć między bajki, co nie zmienia faktu, że jak weźmiesz wiązanie Burtona za 5-6 stów, to trzymanie buta, będzie na zupełnie innym poziomie niż w Fastec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jakie wiazania byłyby najlepsze w kwocie około 500zł? (zaznaczam ze interesuje mnie przechodzenie na twardszy sprzęt) ; )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

jeżdżę na desce od 4 sezonów i nie jestem obyty w temacie sprzętu. Zamierzam kupić nowe wiązania do deski, na której uczyłem się jeździć. Głównie zależy mi na stopniowym wymienianiu sprzętu na twardszy. Szukając wiązań pojawił się klasyczny dylemat- co wybrać:

1) wiązania Raven Fastec FT- sprzedawca w sklepie powiedział mi, że niczym się nie różnią od wiązań innych firm typu Burton, więc nie warto przepłacać i wydać ok. 2 razy mniej (ok. 350pln)

2)wiązania Burton np. Infidel- droższe, ale czy jakościowo jednak nie są pewniejsze?

Wiem, że to co wymieniłem to są dwa różne typu wiązań- z typowymi klamrami i drugie z szybkim zapinaniem. Mi jest obojętne jaki typ zapinania, przy czym spotkałem się z opinią, że przy tych wiązaniach z systemem szybkiego zapinania po 2 latach linki się luzują czego nie jest się w stanie naprawić i wiązania lądują w kuble. Czy to prawda?

W grę wchodzą także inne wiązania, te co wymieniłem są to jedyne, na które zwróciłem uwagę jeżdżąc po sklepach.

Za szybką odpowiedź wielkie dzięki ; ) i z góry przepraszam jeżeli gdzieś wykazałem się ignorancją w moim pytaniu sprzęt.

Bez dwoch zdan wiazanie Burka jest lepsze jesli chodzi o trzymanie buta

ale oba wiazania zupelnie nie beda sie nadawaly jak kupisz "twardsza" deske.

dozbierja hajs i poszukaj takich modeli DRAKE FIFTY, UNION FORCE, BURTON CARTEL, FLUX TT.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Albo Union Atlas :) Zajebiste wiązanie !

Przenosi wszystko tak jak trzeba ! Przód tył, nie wygina się, nie robi się z tego makaron :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko nie buryon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi