Skocz do zawartości

Raven Fastec FT270 Black XL 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

to mój pierwszy post na tym forum więc witam wszystkich:)

 

Przeglądam ostatnio jeden serwis aukcyjny w poszukiwaniu jakichś niedrogich wiązań i z tego co widzę najlepiej sprzedają się właśnie te Raveny. Ciekawi mnie wasze zdanie na ich temat? warte zainteresowania, czy w tej cenie znajdzie się coś lepszego? Interesują mnie wiązania dla początkujących...

 

Jeśli temat był już na forum to przepraszam, ja nie znalazłem.. pozdrawiam:)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze Drake King bedzie lepsza opcja

 

http://supersklep.pl...rake-king-black

 

Dzięki za ekspresową odpowiedz:)

Mógłbyś naświetlić czemu będą lepsze? Podejrzewam, że firma bardziej renomowana, ale te Raveny mają ciekawy system mocowania buta.. no chyba, że to łądnie tylko na zdjęciu wygląda...?

Na buta 44-45 lepiej wziaść L czy XL?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ekspresową odpowiedz:)

Mógłbyś naświetlić czemu będą lepsze? Podejrzewam, że firma bardziej renomowana, ale te Raveny mają ciekawy system mocowania buta.. no chyba, że to łądnie tylko na zdjęciu wygląda...?

Na buta 44-45 lepiej wziaść L czy XL?

 

 

 

Czesc firma jest znana i ceniona jesli chodzi o wiazania i buty - dosc dlugo zajmuje sie produkcja wiazan

 

poza tym alu pomki plus alu pieta czynia te wiazania bardzo wytrzymalymi na wszelakie uszkodzenia

 

i jak szukasz czegos taniego i masz miekka deske to nic lepszego nie znajdziesz

 

44-45 to XL bedzie w sam raz

 

jaka masz deske tzn jaka ma dlugosc ???

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System Fastec , ktory robi firma SP to Slabizna przez duze S - mozesz na takiej desce sie zsuwac . Poza tym jak sie bys uparl pod cos takiego to przymierz swoj but bo nie kazdy dobrze lezy w takim pieknym tylnowsuwowym wiazaniu ;)

 

pzdr

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tą słabizną to bym nie przesadzał bo to rozwiązanie się sprawdza, a w szczególności osobom które zaczynają przygodę lub jeżdżą rekreacyjnie. Wiadomo pro rider takich wiązań nie wybierze bo nie dają one możliwości tak precyzyjnego trzymania buta ale dla większości osób jest to wystarczające rozwiązanie. Ja osobiście jestem za tradycyjnymi pompkami ale Fastec'a nie skreślam.

 

Wspominane Drake King są solidną konstrukcją ale dosyć budżetową i brakuje tu kilku detali. Na pierwsze wiązania mogą być ale nowych Kingów w katalogowej cenie bym nie kupił :) Z innych wiązań polecam Rome Shift,Raven s750, Raven s700,

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspominane Drake King są solidną konstrukcją ale dosyć budżetową i brakuje tu kilku detali. Na pierwsze wiązania mogą być ale nowych Kingów w katalogowej cenie bym nie kupił Z innych wiązań polecam Rome Shift,Raven s750, Raven s700,

 

No wlasnie w linku kolegi cena nie jest katalogowa, a przynajmniej tak mi się wydaje..

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie w linku kolegi cena nie jest katalogowa, a przynajmniej tak mi się wydaje..

 

Ziomek z Zywca cena nie jest katalogowa i bierz rozmiar XL na luzaku chlopaku

 

Bercik moze i przesadzilem ale taka jest moja opinia mozesz sie z nia zgodzic badz nie twoje prawo.

 

Dodam jeszcze , ze w mojej opinii nie jestem odosobniony.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Fastec jeździ kilka osób ze światowej czołówki, na przykład Könz, czy zdobywca złotego medalu w halfpipe na ostatniej zimowej olimpiadzie Kaitlyn Farrington, więc pisanie, że to słabizna to bardzo mocna przesada.

Kingi sobie odpuść, bo to bardzo proste wiązania. Z Drake poniżej bardzo rozsądnego Fifty bym nie patrzył.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na co byś patrzył?

Konz powiadasz ??? no dobra przekonales mnie :) hahaha

 

czlowiek chce proste wiazanie , ktore mu sie nie rozpadna po sezonie wiec Kingi biorac pod uwage cene i jakosc sa dobra opcja

jak masz wiecej hajsu to kupuj 50 sa lepsze (min. nizsza waga i toe strap robi robote)

 

http://supersklep.pl/i209413-wiazania-snowboardowe-drake-fifty-black

 

Pozdr and peace

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Fastec jeździ kilka osób ze światowej czołówki, na przykład Könz, (...)

Prostuję, Elena Könz jeździ we Fluxach ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...