Skocz do zawartości

Ból na prawym udzie i lewej stopie, złe ustawienie deski lub?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jestem tu nowy i od 2007 staram się jeździć na desce ale nie mam zbytnio na to czasu przez co może jeździłem na niej z 15 razy. Mam taki problem bo po trzech latach nie jeżdżenia na snowboardzie wybrałem się na stok i ustawiłem wiązanie na prawą nogę 15 stopni w lewo a na lewą 0 stopni. Podczas zjazdu strasznie boli mnie prawe udo gdy jadę na prawej nodze a jak na lewej to mnie nie boli ale za to boli mnie śródstopie lewej stopy. Nie wiem czy źle mam ustawione wiązania czy to coś innego możecie mi coś poradzić? Moja deska mam 152cm a ja mam 170cm i ważę 89kg. takie mam buty http://www.decathlon...id_8071745.html i podczas zjazdu gdy przechylam się do przodu to pięta mi się w nich rusza gdzie mam je mocno zawiązane i dobrze dopasowane. a taką mam deskę jak na zdjęciach.

Mam też taki problem, że nie wiem jak ustawić rozstaw wiązań dla mojego wzrostu powinno to być 46cm ale jak mam je odmierzyć odkąd dokąd?

post-4553-0-57835500-1453725206_thumb.jpg

post-4553-0-32582500-1453725216_thumb.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ból w lewym śródstopiu podczas jazdy na lewą nogę wynika prawdopodobnie ze złego ustawienia wiązania. Ustaw sobie wiązania na tzw "kaczkę" "\/" jest to pozycja najbardziej naturalna i komfortowa. Przód możesz zostawić 15 a tył ustaw też na -15 ewentualnie ciut mniej np -12. Ból w prawym udzie może wynikać ze złego rozstawu, więc sugeruję go zwiększyć przesuwając prawe wiązania na kolejny inserty w prawo.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki zobaczymy co z tego wyjdzie, narazie w okolicy mnie wszystkie stoki są zamknięte a by jechać ponad 200km nie mam na to czasu, poprostu masakra:( ale już przestawiłem wszystko i mam nadzieje, że będzie dobrze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...