Skocz do zawartości

Czy w taki sposób wiązania mogą wystawać?


Rekomendowane odpowiedzi

Siema, pomóżcie proszę i powiedzcie mi, czy wiązania, mogą wystawać w taki sposób? Dolna ich płaszczyzna mieści się w obrębie deski natomiast górna już nie. Czy to będzie przeszkadzać? Wiązanie jest ustawione w "najbardziej wystający" sposób, czyli prostopadle do krawędzi deski. Poniżej zdjęcie. Z góry dzięki za odpowiedzi.

post-4539-0-54138200-1453408937_thumb.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dramatycznie źle ustawione. Powiem więcej, te wiązania są sporo za duże na te buty.

But powinien z przodu wystawać poza wiązanie tak by na palcach była równowaga i stabilność. W takim ustawieniu tego nie będzie.

Zmień wiązania na mniejsze, bo nic z tym nie zrobisz.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dramatycznie źle ustawione. Powiem więcej, te wiązania są sporo za duże na te buty.

But powinien z przodu wystawać poza wiązanie tak by na palcach była równowaga i stabilność. W takim ustawieniu tego nie będzie.

Zmień wiązania na mniejsze, bo nic z tym nie zrobisz.

 

Jest to wiązanie, które kupiła sobie moja dziewczyna, jeszcze nie widziałem tego na żywo. Wg tego, co jest na pudełku rozmiar wiązań to S/M zatem na buta 37-42, a te buty na załączonym obrazku to 40. Przedni pasek da się cofnąć i podejrzewam, że pięta też jest regulowana. Jest jeszcze scenariusz, że wiązania mają wyższy rozmiar, niż jest napisane. Pomijając wątpliwości typu but-wiązanie mam wątpliwości co do tego wystawania wiązania. Tak jak napisałem dolna płaszczyzna mieści się na desce. To aż dziwne, żeby te wiązania nie były dobre skoro to S/M.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie wygląda jakby wiązania były za duże i albo te buty to nie 40-tki albo te wiązani to nie s/m bo różnica miedzy rozmiarem 40 a 42 to jakiś 1 cm a tam widać większy luz. Co do samego ustawienia to trzeba to wypośrodkować

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...