Skocz do zawartości

Brakujące ogniwo - Dobre buty ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przyszła pora na wymianę moich miękkich butów (Head Scout - kupione do nauki). Jeżdżę na desce Signal Omni (2011/2012, flex 5,5), wiązania Union Force (flex 6). Jakie buty polecacie do tego zestawu? Sam zastanawiałem się nad Burton Ruler 2016 (jednak tutaj cena trochę wysoka), oraz Northwave Freedom SL 2016. Chciałbym się zamknąć w budżecie do 700 - 800 zł. Preferuję jazdę wyłącznie po stoku.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przyszła pora na wymianę moich miękkich butów (Head Scout - kupione do nauki). Jeżdżę na desce Signal Omni (2011/2012, flex 5,5), wiązania Union Force (flex 6). Jakie buty polecacie do tego zestawu? Sam zastanawiałem się nad Burton Ruler 2016 (jednak tutaj cena trochę wysoka), oraz Northwave Freedom SL 2016. Chciałbym się zamknąć w budżecie do 700 - 800 zł. Preferuję jazdę wyłącznie po stoku.

 

Czesc jakiego rozmiaru szukasz Rulerow ???

 

 

Pozdr

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między 42 a 43. Powiem szczerze jeszcze nie mierzyłem. Planujemy w tym roku z małżonką do Włoch pojechać i jednak lepsze buty by się przydały. W scoutach strasznie noga mi lata, nie mówiąc o odrywającej się pięcie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między 42 a 43. Powiem szczerze jeszcze nie mierzyłem. Planujemy w tym roku z małżonką do Włoch pojechać i jednak lepsze buty by się przydały. W scoutach strasznie noga mi lata, nie mówiąc o odrywającej się pięcie

 

Burton ma taka rozmiarowka

 

42 - 27 cm

42.5 - 27.5 cm

43 - 28 cm

 

jakiego Scouta miales ??? to bardzo miekkie buty , ktore wogole nie trzymaja piety w skrocie kapcie :)

 

napiaslem na prv wiadomosc

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić Northwave Freedom, Northwave Legend, Deeluxe ID CF, Rome Stomp

 

napiaslem na prv wiadomosc

Aketo pamiętaj co Ci napisałem kiedyś

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić Northwave Freedom, Northwave Legend, Deeluxe ID CF, Rome Stomp

 

Podpisuje sie po tym co napisal Bercik oprocz Rome-ow - (nie mialem na nodze jeszcze buta Romka , ktory by dobrze lezał)

 

Aketo pamiętaj co Ci napisałem kiedyś

 

Bercik pamietam :) no stress

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...