Skocz do zawartości

Wybór deski do FS


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

przyszła pora na zmianę deski obecna to Nitro ale jaki model zabijcie nie wiem... kupiłem ją od znajomego do nauki deska 155cm flex średni, chciałbym deskę do freestyle ale do zabawy na stoku slide triki i może jakaś poręcz i parę skoków ale nie za dużo :P

wzrost 176cm i około 76kg

mam na oku deski stepchild model dirtbag ale, wersje na poprzedni sezon bo cena dosyć znośna :P

czy możecie ją ocenić i doradzić coś jeszcze

przedział cenowy z wiązaniami to około 1200-1300zł może być taniej :P

buty to Burton model progression sz rozmiar 43 (27,5cm wkładka)

 

Pozdrawiam i z góry dzięki !!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

przyszła pora na zmianę deski obecna to Nitro ale jaki model zabijcie nie wiem... kupiłem ją od znajomego do nauki deska 155cm flex średni, chciałbym deskę do freestyle ale do zabawy na stoku slide triki i może jakaś poręcz i parę skoków ale nie za dużo :P

wzrost 176cm i około 76kg

mam na oku deski stepchild model dirtbag ale, wersje na poprzedni sezon bo cena dosyć znośna :P

czy możecie ją ocenić i doradzić coś jeszcze

przedział cenowy z wiązaniami to około 1200-1300zł może być taniej :P

buty to Burton model progression sz rozmiar 43 (27,5cm wkładka)

 

Pozdrawiam i z góry dzięki !!!

 

Dirtbag to miekka freestylokawa jak masz w takiej cenie to kupuj za nim Ci wykupia

 

co do innych desek to warto zapoznac sie z Burtonem Bluntem czy Namedropperem (2 ma slizg spiekany)

 

Butow progression nie kojarze :) moze MOTO

 

Progression byly deski i wiazania produkowane do wypozyczalni

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

co do butów to tak samo jak deski i wiązania bardziej wytrzymałe produkowane do wypożyczalni ale nadzwyczaj wygodne :P

to jeszcze pytanie o wiązania co do tej stepchild:P a co do deski to zeszło roczny model stoi w granicach 840 zł :P

 

pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

co do butów to tak samo jak deski i wiązania bardziej wytrzymałe produkowane do wypożyczalni ale nadzwyczaj wygodne :P

to jeszcze pytanie o wiązania co do tej stepchild:P a co do deski to zeszło roczny model stoi w granicach 840 zł :P

 

pozdro

 

Pod Stepa mysle ze mozesz zaczac od Fluxow PR albo Drake Kingów

 

choc najlepiej poszukaj FIFTY z DRAKE -a , FLUX TT , BURTON CUSTOM .....(bedzie to jednak poza twoj budzet)

 

Co masz na mysli , ze buty sa wygodne ??? trzymaj wogole piete ???

 

 

Pozdr

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

wygodne po prostu wygodne dobrze w nich czuje deskę obecną, mimo że nitro jest dosyć sztywną deską na nosku potrafię stanąć i utrzymać równowagę bo dobrze czuć deskę przez buty..

jeszcze pytanie odnośnie 2 desek mianowicie Pathron Eco Sensei z wiązaniami FLUX RK długość deski 154, oraz deska burton clash długośc deski 155, ale nie wiem z jakimi wiązaniami ma nie daleko siebie takie deski po sezonie używane w dobrych cenach.

 

pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

wygodne po prostu wygodne dobrze w nich czuje deskę obecną, mimo że nitro jest dosyć sztywną deską na nosku potrafię stanąć i utrzymać równowagę bo dobrze czuć deskę przez buty..

jeszcze pytanie odnośnie 2 desek mianowicie Pathron Eco Sensei z wiązaniami FLUX RK długość deski 154, oraz deska burton clash długośc deski 155, ale nie wiem z jakimi wiązaniami ma nie daleko siebie takie deski po sezonie używane w dobrych cenach.

 

pozdro

 

Burton Clash jest to miekka deska am/fs(dla poczatkujacych) z lekko cofnietymi insertami tak naprawde moze poszukaszc tez tanszego Ripcorda bo ja nie czuje roznicy miedyz tymi deskami - jednakze jak juz smigasz i chcesz sprzet do zabawy Dirtbag jest lepsza opcja bo to pełny twin.

 

Ewentualnie z burka rozwaz deske Name Dropper (sliz spiekany , true twin) - ale ta deska wyjdzie drozej

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

 

no właśnie drożej a do tego wiązania jeszcze więc przekroczy to mój budżet ale decha fajna po filmach :P

a co sądzisz do tej Pathron Eco Sensei ?

ten clash po 1 sezonie z wiązaniami wychodzi 950 do nego.

no i bardzo ten dirtbag chodzi mi po głowie, powiedz mi czy na tym stepchil ' dzie pośmigam tez swobodnie po stoku ?

 

pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

 

no właśnie drożej a do tego wiązania jeszcze więc przekroczy to mój budżet ale decha fajna po filmach :P

a co sądzisz do tej Pathron Eco Sensei ?

ten clash po 1 sezonie z wiązaniami wychodzi 950 do nego.

no i bardzo ten dirtbag chodzi mi po głowie, powiedz mi czy na tym stepchil ' dzie pośmigam tez swobodnie po stoku ?

 

pozdro

 

Na Dirtbagu swododnie posmigasz na stoku .Deska generalnie do zabawy

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pathron Eco Snsej jak i Sensej to deski na których poskaczesz, pojeździsz i w flat tricki też się pobawisz. To deski o średniej sztywności. Eco Sensej z wiązaniami RK jest opcją godną zainteresowania.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli ta sensei taka uniwersalna... ok a czy na tej stepchild dirtbag oprócz freestyla pośmigam rekreacyjnie bez wygłupów spokojnie po stoku i po za nim ?

 

pozdro

 

spokojnie posmigasz

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...