Skocz do zawartości

Jaki sprzęt - średnio zaawansowany


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Przymierzam się do kupna deski, jednak nie wiem co wybrać. Jeżdżę co roku w góry by pojeździć, niestety nie mieszkam blisko, więc są to krótkotrwałe, jednorazowe wyjazdy. Jestem samoukiem, od dziecka interesowałem się skateboardem, snowboardem i wieloma sportami ekstremalnymi. Mój ,,staż" na desce to około 7-8 lat. Głównie zjeżdżałem po stoku, jednak jeśli była możliwość poskakać, zjechać na snowpark, pośmigać w puchu z chęcią to robiłem. Chciałbym deskę, na której będę mógł się ,,pobawić" oraz pojezdzić na stoku. Dodam, że w lutym będę robił specjalizację ze snowboardu, która wybrałem na uczelni - wyjazd do Włoch. Mój poziom oceniam jako średnio zaawansowany w ocenie 1-10 oceniam na 5,6. Jeśli chodzi o budżet, nie chciałbym kupować mega drogiej deski, gdyż z pewnością będę jeździł tylko (może i aż) co roku, na krótkich wypadach.

Proszę o pomoc w wyborze deski, wiązań.

Znalazłem deskę rome: http://www.snowboardshop.pl/produkt,2399,snowboard-rome-brigade-159--2015.html

Długość 151. Co o niej sądzicie? Może macie jakieś inne propozycje? Budżet to około 1500-1800 bo jeszcze buty muszę kupić :)

 

Wysokość - 169 cm

Masa - 62

Rozmiar buta - 39/40

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...