Skocz do zawartości

Używane deski czy warto ?


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka! Chciałbym zacząć swoją przygodę ze snowbordem i szukam deski używanej i jaka mi doradzacie chodzi o to żeby była nie droga, możecie powstawiać jakieś linki z aukcji czy coś :). Mam 179cm i ważę 63kg rozmiar buta 44. Z góry dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 year later...

Nie warto. :) jeśli ktoś jest pierwszy raz na stoku, to może wypożyczyć deskę, a jeśli uzna, że to sport dla niego to lepiej niech kupi nową. Deski wcale nie są takie drogie, wystarczy, że poszuka się okazji. To na przykład moja deska Burton.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak jak kolega mówi na początek pojechałem na stok i wziąłem od nich cały sprzęt ale bardzo mi się spodobało i na te ferie już zakupiłem własną deskę, kask i okularki :)

Tanie domki letniskowe w Sarbinowie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 4 months later...

Nie warto. :) jeśli ktoś jest pierwszy raz na stoku, to może wypożyczyć deskę, a jeśli uzna, że to sport dla niego to lepiej niech kupi nową. Deski wcale nie są takie drogie, wystarczy, że poszuka się okazji. To na przykład moja deska Burton.

 

Zgadzam się Burton to świetna firma. No ale wiadomo, że do najtańszych nie należy. W związku z tym warto już teraz latem wypatrywać jakichś promocji i obniżek, czasem można dorwać deskę lub wiązania nawet o połowę tańsze niż zimą :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1 month later...

no wlasnie, moze ktos widzial ostatnio jakas dobra promke na deske Burtona?

Sprawdź ofertę sklepu kosmos. Wiem, że teraz deski snowboardowe są tam w bardzo obniżonych cenach. Firma skupia się głównie na sprzedaży produktów marki Burton, więc nie będzie problemu z doborem odpowiedniego modelu :)
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...