Skocz do zawartości

Buty Deeluxe Id 5.2 dla początkującego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem na etapie poszukiwania butow na deske. Za mna dopiero kilka zjazdow wiec jestem jak narazie amatorem:) W moje oko wpadly ponizsze buty, ktore byly juz mierzone i sa leza ok. Jakie macie o nich opinie? Czy na poczatek bedzie to dobry wybor? Nie sa za twarde, flex 5/6? Zastanawia mnie również jedna sprawa a mianowicie niektórzy sprzedawcy piszą, ze but ma wkładkę Comfort Flex a inni Performance.

Flex. Czy sa to rozne wkladki czy chodza o te same tylko nazewnictwa rozne? Z gory dzieki za odpowiedzi ;)/>[/color]

 

http://proboarder.pl/p/2/5085/deeluxe-id-5-2-cf-ol ive-2015-buty-snowboard.html

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmiar 42.

Właśnie chodzi o to, że te Deeluxe znalazłem w bardzo fajnej cenie (połowa tego, co oferują inne sklepy). Raczej w takiej kwocie inne ciężko będzie dorwać. Boje się jedynie o tą twardość.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deeluxe ID CF to bardzo fajne buty, po pierwsze bardzo komfortowe a po drugie trzymają flex. Co do wkładki to Comfort Flex a Performance Flex to różne wkładki i może tak być że jedne mają CF a drugie PF bo była taka opcja do wyboru. Jeżeli buty Ci dobrze leżą i dobrze się w nich czujesz to nie masz się nad czym zastanawiać. W tych butach pojeździsz kilka sezonów

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ID5.2 świetny but. Są bardzo wygodne, flex sobie możesz paskiem regulować. Jedyne ich wady, to sporadycznie psujący się plastikowy hamulec do ściągaczy, ale da się go wymienić i mają dosyć sporą skorupę w porównaniu do Legendów czy Freedomów, a przede wszystkim dosyć szeroką podeszwę, która nie w każde wiązanie wejdzie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...