Skocz do zawartości

Ubezpieczenie na snowboard

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pawelo4654

Pawelo4654

Świeżak

• User
  • 1 postów
  • SkądKraków
  • Preferowany styl:Jazda po stoku
  • Skala umiejętności:3
  • Stance:Regular

Napisano 17 grudzień 2015 - 11:36

Witam serdecznie. Czy ktoś z Was korzystał i wykupywał dla siebie ubezpieczenie na snowboard ? Takie ubezpieczenie może na, uratować "tyłek" bo jak wiadomo różnie bywa. Szukając informacji w necie natrafiłem na artykuł http://www.fuko.pl/u.../snowboard.html
Co o tym myślicie ? W dostępnej porównywarce wyszło mi, że za krótki kilku dniowy wyjazd ubezpieczenie wyniesie 10zł! Wydaje się to śmiesznym pieniądzem...

#2 Jack90

Jack90

Świeżak

• User
  • 10 postów
  • SkądWrocław
  • Preferowany styl:Jazda po stoku
  • Skala umiejętności:1
  • Stance:Goofy

Napisano 22 grudzień 2015 - 09:09

Wyświetl postUżytkownik Pawelo4654 dnia 17 grudzień 2015 - 11:36 napisał

Witam serdecznie. Czy ktoś z Was korzystał i wykupywał dla siebie ubezpieczenie na snowboard ? Takie ubezpieczenie może na, uratować "tyłek" bo jak wiadomo różnie bywa. Szukając informacji w necie natrafiłem na artykuł https://www.fuko.pl/.../snowboard.html
Co o tym myślicie ? W dostępnej porównywarce wyszło mi, że za krótki kilku dniowy wyjazd ubezpieczenie wyniesie 10zł! Wydaje się to śmiesznym pieniądzem...
Dokładnie się z tym zgadzam. Ubezpieczenie to podstawa. Artykuł faktycznie ciekawy. Nie ma co liczyć na EKUZ, bo to raczej chroni od przeziębienia, jakiego możemy się nabawić w hotelu, niż jakiś gorszych przypadków, które czyhają na nas na stoku. Zawsze twierdziłem, że zdrowie najważniejsze, więc dodatkowe ubezpieczenie zawsze wykupuje.

#3 kyss

kyss

Świeżak

• User
  • 20 postów
  • SkądKraków
  • Preferowany styl:freestyle
  • Skala umiejętności:6

Napisano 01 grudzień 2017 - 11:47

A ja mam własnie pytanie. Czy takie ubezpieczenie podchodzi pod sport ekstremalny?

#4 kars

kars

Świeżak

• User
  • 36 postów
  • SkądWarszawa
  • Preferowany styl:Freestyle
  • Skala umiejętności:4

Napisano 04 grudzień 2017 - 05:46

Z tego co wiem to raczej tak. Osobiscie nie uważam aby snowboard miał byś sportem ekstremalnym ( szczególnie jeśli jeździ się po prostych stokach i bez wyczynów). Jednak na listach sportów ekstremalnych u ubezpieczycieli zwykle się znajduje. Przed decyzją o ubezpieczeniu warto byloby porozmawiac sobie z ubezpieczycielem i wczytać sie w warunki polisy. Zobaczyć sobie czy snowboard w tej polisie się znajduje oznaczony właśnie jako sport ekstremalny.
Zerknij sobie na polisy Nationale Nederlanden. W razie wypadku wypłacają sporo kasy i nie kombinują. https://www.nn.pl/ubezpieczenia

#5 Mirek092j

Mirek092j

Świeżak

• User
  • 1 postów
  • SkądWarszawa
  • Preferowany styl:free
  • Skala umiejętności:1

Napisano 05 grudzień 2017 - 07:59

No tak, wyszło na to, że to nie jest sport ekstremalny. Ale nie ma co się przejmować.
_____
Zobacz najlepsze w Polsce poratal randkowy online: randki internetowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych