Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

od niedawna zacząłem jeździć na snowboardzie(2 sezony), jazdę mam w miarę opanowaną, ale chciał bym kupić sprzęt, a nie ciągle wypożyczać. Głownie do jazdy po stoku, ale i też trochę freestyle. Jestem laikiem pod względem sprzętu dlatego proszę o pomoc. Trochę już poczytałem o tym jaki wybrać sprzęt, ale cały czas nie jestem pewny co będzie dla mnie najlepsze. budżet jaki chce przeznaczyć to 2000 zł z butami może trochę ponad.

 

Mam 193cm wzrostu

waga: 78 kg docelowo (85)

rozmiar buta 46

 

Póki co znalazłem takie dwa zestawy desek z wiązaniami. Co o nich sądzicie?

http://allegro.pl/sn...5470150252.html

https://www.decathlo...id_8345895.html

 

Może macie jakieś inne propozycje, co polecacie? ;)

 

 

co do butów to nie mam pojęcia jeszcze jaką firmę wybrać, ale tutaj wybór raczej padnie na to co będzie najlepiej pasować do stopy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

od niedawna zacząłem jeździć na snowboardzie(2 sezony), jazdę mam w miarę opanowaną, ale chciał bym kupić sprzęt, a nie ciągle wypożyczać. Głownie do jazdy po stoku, ale i też trochę freestyle. Jestem laikiem pod względem sprzętu dlatego proszę o pomoc. Trochę już poczytałem o tym jaki wybrać sprzęt, ale cały czas nie jestem pewny co będzie dla mnie najlepsze. budżet jaki chce przeznaczyć to 2000 zł z butami może trochę ponad.

 

Mam 193cm wzrostu

waga: 78 kg docelowo (85)

rozmiar buta 46

 

Póki co znalazłem takie dwa zestawy desek z wiązaniami. Co o nich sądzicie?

http://allegro.pl/sn...5470150252.html

https://www.decathlo...id_8345895.html

 

Może macie jakieś inne propozycje, co polecacie? ;)

 

 

co do butów to nie mam pojęcia jeszcze jaką firmę wybrać, ale tutaj wybór raczej padnie na to co będzie najlepiej pasować do stopy.

 

Czesc

 

 

Przede wszystkim szukaj deski w wersji Wide 158-161 max (jak lubisz pocisnac).

 

Desek pod twoj budzet jest sporo i niekoniecznie to Fatron czy Rejven

Buty Generalnie zawsze lepiej przymierzyc. Jesli nie masz mozliwosci to przejrzyl oferty takich marek jak Burton (Moto) , 32 (86 ) , Northwave (Freedom) itp

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od kupna butów i zobacz ile kaski zostanie na resztę. Dobry but to najważniejszy element zestawu. Deski Rosoła owszem, ale skoro masz za sobą 2 przejechane sezony, to poszukiwałbym wśród wyższych modeli, np. Agnus, a ten Pathron nie jest w pełni twinem i jak Pathron to Sensei. Do butów dorzuciłbym Deeluxy ID i Northwave Legend. Jak ważysz 78kg nie wychodziłbym ponad 160cm, ale uważałbym na to, żeby stance było wystarczająco szerokie do sporego wzrostu.

Edytowane przez rascal
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super już coś więcej wiem ;) A takie jeszcze pytanko. Orientuje się może ktoś gdzie na terenie górnego śląska tj Katowice, Gliwice, Racibórz, i ogólnie miasta położone koło Rybnika, znajdę duży wybór ze sprzętem bo znam może ze 3 takie sklepy z czego może jeden jest tak lepiej wyposażony, a chciał bym pojeździć pooglądać bo jednak co na żywo to na żywo czyli przymierzę, pooglądam, a przez internet to wiadomo bez mierzenia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super już coś więcej wiem ;) A takie jeszcze pytanko. Orientuje się może ktoś gdzie na terenie górnego śląska tj Katowice, Gliwice, Racibórz, i ogólnie miasta położone koło Rybnika, znajdę duży wybór ze sprzętem bo znam może ze 3 takie sklepy z czego może jeden jest tak lepiej wyposażony, a chciał bym pojeździć pooglądać bo jednak co na żywo to na żywo czyli przymierzę, pooglądam, a przez internet to wiadomo bez mierzenia.

 

Czesc musisz sie pofatygowac do Kato tam masz 3 fajne sklepy

 

Burton w galeri Silesia, Xsport ul Andrzeja 8 oraz Snow4Life Przemysłowa 10.

 

 

Pozdr

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...