Skocz do zawartości

Potrzebuje deski do 1500 zl z wiazaniami


Rekomendowane odpowiedzi

witam, potrzebuje deski jak w temacie. jezdze juz okolo 7 lat i chcialabym jakas konkretna dobra deske . styl to freestyle , wzrost 165, waga 55. najlepiej z firmy burtona, gdyz mialam wczesniej i jestem zadowolona. lecz inne propozycje tez mile widziane. prosze o szybka pomoc gdyz chce kupic ja jak najszybciej :) pozdrawiam i dziekuje :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, potrzebuje deski jak w temacie. jezdze juz okolo 7 lat i chcialabym jakas konkretna dobra deske . styl to freestyle , wzrost 165, waga 55. najlepiej z firmy burtona, gdyz mialam wczesniej i jestem zadowolona. lecz inne propozycje tez mile widziane. prosze o szybka pomoc gdyz chce kupic ja jak najszybciej :) pozdrawiam i dziekuje :)

 

Czesc napisz co masz na mysli freestyle ??? flatricki , boxy itp czy np duze skocznie i halfpipe ??? ;)

chcesz miekka deske do smarowania czy cos sztywniejszego ???

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, potrzebuje deski jak w temacie. jezdze juz okolo 7 lat i chcialabym jakas konkretna dobra deske . styl to freestyle , wzrost 165, waga 55. najlepiej z firmy burtona, gdyz mialam wczesniej i jestem zadowolona. lecz inne propozycje tez mile widziane. prosze o szybka pomoc gdyz chce kupic ja jak najszybciej :) pozdrawiam i dziekuje :)

 

 

a aaa i jakie masz buty ????

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buty mam z firmy ride dokladnie modelu nie pamietam kupione za granica, co do wiązań chce dokupic do deski. co do freestylu mam na mysli wieksze skocznie i halpipe :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...