Skocz do zawartości

Drake Fifty vs Rome United


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, które z tych wiązań będą bardziej nadawać się do jazdy głównie na przygotowanym stoku. O drake fifty znalazłem dużo info, natomiast o rome united nic na forach nie piszą. Posiadam deskę Raven Gravy z flexem 5.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifty to technicznie wiązanie sprzed dobrych 7-8 lat, bo od mniej więcej tylu lat w tym wiązaniu praktycznie nic się zmienia. Rome są lżejsze, bo nie mają niepotrzebnej aluminiowej piętki. Rome ma lepsze strapy.

Sam używam wiązań Drake, ale te Romy są po prostu lepszymi wiązaniami.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Union jest droższy, Rome można dostać poniżej 400zł. A dlaczego Rome United? większość ludzi chwali Drake fifty a o Rome nikt nie wspomina...

 

Ja bym Fifty nie odrzucal od razu bo to bardzo uniwersalne wiazania. Poza tym w tym roku model zostal odchudzony , dali mu nowego capstrapa , ktory lepiej trzyma but. Poza tym to ze ma alu piete wcale nie zwieksza, az tak bardzo wagi.

Reasumujac warto sie zastanowic nad nimi.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się tegoroczne Fifty przeszło lifting ale cena wiązań kolekcyjnych to 699 zł a w tym przedziale to już w ogóle można ciekawsze wiązania znaleźć. Zeszłoroczne Fifty nie są złe aczkolwiek dolny strap jak dla mnie jest średnio komfortowy. Dużo lepiej do kształtu buta dopasowuje się strap w wiązaniach Rome. Podsumowując wybór między tymi wiązaniami to ja osobiście skłaniałbym się do Rome ze względu na większy komfort użytkowania.

  • Like 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...