Skocz do zawartości

Montaż wiązań


Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Poradzicie mi jak szeroko rozstawić wiązania i wgl? I jakiś filmik instruktażowy jakbyście zapodali, jak zamontować wiązania itd by było bardzo mile widziane :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przykręć sobie wiązania na środkowych insertach, następnie stań w butach snowboardowych, zapnij sobie deskę i zrób sobie lekki przysiad, przenieś ciężar ciała na jedną nogę potem na drugą i oceń czy jest to komfortowa pozycja dla ciebie. Co do samych kątów to oczywiście ustaw sobie wiązania na tzw. kaczkę czyli stopy skierowane na zewnątrz. Kąty optymalne +15 - 15 - tylna noga może mieć troszkę mniej. Reszta wyjdzie w praniu podczas jazdy na stoku. Nie ma idealnej recepty - trzeba szukać swojego rozstawu i optymalnych kątów

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli deskę mam Twin Tip to raczej wiązania ustawiać równomiernie? Nie że jedne na powiedzmy piątych insertach a druga na trzecich? I jakby jakyś filmik instruktażowy był dobry to bym prosił.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli jeździsz na obydiwe nogi i chcesz mieć takie same wrażenia z jazdy to wtedy ustawiasz na tych samych insertach z przodu i z tyłu. Filmiku nie posiadam a szukać mi się teraz nie chce :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...