Skocz do zawartości

Co powiecie o moim zestawie??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na początku roku pytałem się o firmę Raven lecz znajomy odradził mi twierdząc ze to firma marketowa nie wiem czy miał racje! Więc zdecydowałem się na firmę Pathron i czy jesteście w stanie wypowiedzieć się coś o tej desce czego mam sie spodziewać przy jeździe :)

Deska http://proboarder.pl...-pathron-sensei

Wiązania http://proboarder.pl...-snowboard.html

Buty Butron Invader

Czy to dobrze dobrany zestaw w niskiej cenie i czy posłuży trochę?? Jeżdżę tylko po stoku i próbuję nauczyć się trików.

Jak na razie nie chce wjeżdżać do snowparku.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega z tym Ravenem trochę pojechał. W markecie Ravenów nigdy nie było. Kiedyś Raven miał rzeczywiście bardzo słabe deski, miał w kolekcji wręcz bardzo kiepskie modele jak Scorpio, Shockwaves, ale od 2010 produkcja Ravenów została przeniesiona do polskiego Nobile i to jedna z 4 ostatnich marek snowboardowych, które robią deski w Europie. Większość aktualnych modeli Ravena jeździ co najmniej dobrze lub bardzo dobrze, a jeśli patrzeć na ich cenę, to w swojej klasie cenowej nie mają kompletnie konkurencji (np. Core Carbon to według mnie świetna deska).

Pathron Sensei to oczywiście wyższa półka pod względem właściwości jezdnych, ale też inna półka jeśli chodzi o cenę :) Senseja mogę również w ciemno polecić, świetna decha, ale to deska AM/FS, ale jeśli park Cię nie kręci, to zastanowiłbym się na bardziej ukierunkowanym na jazdę Pathronem Legendem - to jedna z moich ulubionych desek. Burton większość modeli butów ma również świetnych. FT540 ma już dobry górny strap, asymetryczną łychę, dobrą amortyzację. W tej cenie dobry wybór.

  • Like 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Park na razie mnie nie kręci ponieważ nie bardzo mi idą podstawowe triki, może jak zdobędę się na odwagę i na uczę się lądować na desce a nie na tyłku to zajrzę do snowparku.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pathron Sensei to ciekawa deska. Miałem okazję troszkę pojeździć na niej i byłem pozytywnie zaskoczony. Zarówno w jeździe bardzo dobrze się spisuje jak i podczas wykonywania różnych flat trików. Co do wiązań to jeśli zależy Ci na szybkim zapinaniu i odpinaniu buta to jest to dobra opcja. To te same wiązania co SP Private , robione w tej samej fabryce ale cena jest przystępniejsza.

  • Like 1
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na krawędziach też daje rade. Co prawda warunki w jakich miałem okazję testować tą deskę nie były optymalne ale na tyle co na niej jeździłem to mogę powiedzieć że Sensei dobrze trzyma na krawędzi i łatwo wchodzi na krawędź

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc jestem już posiadaczem zestawu nie mogę się doczekać śniegu :) czy nową deskę trzeba woskować od razu czy ona już jest nawoskowana wstępnie?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2 months later...

Witajcie wczoraj byłem wytestować deskę zapięcia rewelacja nie trzeba siadać na śniegu żeby zapiąć deski w najgorszym wypadku trzeba paść na kolana, trochę tylko mnie martwi że zapięcia są z plastiku to tylko jeden minus.Co do deski nie widzę jak narazie zastrzeżeń wybacza błędy bardzo dobrze trzyma na krawędziach, wydaje mi się że jest troszkę za twarda ale to morze mi się tylko wydaje bo nie miałem okazji dłużej pojeździć bo straszne kolejki na wyciągu Nowa Osada a po drugie jestem początkujący i myślę że więcej błędów będzie przez zemnie niż przez deskę :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • bercik locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...